Máme radost; QURRITO je zpět v KFC!

Máme radost; QURRITO je zpět v KFC!

Máme radost; QURRITO je zpět v KFC!

Qurrito: legendární kuřecí specialita je zpět v KFC!

Sendvič na mexický styl se vrací do KFC na výslovné přání českých zákazníků

 

Praha, 10. ledna 2014 – KFC, expert na kuřecí speciality, začátkem roku uvádí zpět do své nabídky jednu z nejoblíbenějších kuřecích pochoutek – jedinečné Qurrito inspirované mexickou kuchyní. Po jeho úspěšném představení na trh v minulém roce, kdy bylo součástí časově omezené sezónní nabídky, se Qurrito stalo mezi zákazníky opravdovým hitem, a proto se nyní na jejich výslovné přání vrací do KFC. Zákazníci si od 7. ledna 2014 mohou na křupavém Qurritu pochutnat ve všech restauracích KFC po celé České republice.

 

Nový příchod Qurrita byl tento týden zahájen speciální akcí v restauraci KFC na Andělu v Praze, jejího moderování se ujal herec a moderátor Roman Vojtek.

Qurrito si můžete v restauracích KFC dopřát samostatně nebo v menu s nápojem a hranolky či boxu spolu s pěti kousky neodolatelných kuřecích křidélek. Sendvič v mexickém stylu je rozdělen na čtyři části a je připraven v praktickém balení – papírové kapsičce, oceníte tak jeho snadnou a rychlou konzumaci. Qurrito představuje perfektní oběd, večeři nebo rychlou svačinu, je ideální pro všechny milovníky kuřecích specialit, kteří si chtějí dobít energii a cítit se po jídle příjemně nasyceně, ale ne těžce.

 

Kombinace rozehřátého čedaru s chutí šťavnatého kuřecího masa, spolu s pikantní barbecue omáčkou a grilovanou tortillou, dělá z Qurrita neodolatelnou pochoutku. Kuřecí maso se připravuje vždy bezprostředně před jeho podáním zákazníkovi – KFC využívá čerstvé (ne zmražené) maso, které se pro přípravu Qurrita marinuje ve speciální marinádě připravené podle tajné KFC receptury, která mu dodává unikátní chuť, následně se ručně obaluje a osmaží ve fritéze.

„Qurrito se v České republice stalo jedním z nejoblíbenějších sendvičů v KFC, a to téměř okamžitě po jeho uvedení na trh. Nejdříve jsme plánovali jen sezonní nabídku, nicméně zákazníci nás přesvědčili a na jejich výslovné přání tuto specialitu zařazujeme zpět do našeho menu. Jsme tak jediný trh v regionu střední a východní Evropy, kde si Qurrito vydobylo tak silnou pozici,“ říká Karolína Alaxinová, Senior Brand Manager KFC pro Českou republiku.

Qurrito je geniální kombinace obsahuje čtyři ingredience – chutný sýr čedar, jemně pikantní kousky do zlatova smažených kuřecích prsou, barbecue omáčku a tortillu, a to vše opečeno na grilu pro ještě lepší chuť! Jsme nadšeni, že se tento hit vrací zpět, od zákazníků jsme neustále slyšeli, kdy se opět dočkají legendárního mexického sendviče,“ doplňuje Peter Sedláček, člen vítězného týmu Soutěže restaurační tým KFC za rok 2013. První příčku v této soutěži za minulý rok vybojovali zástupci z restaurace KFC Olympia Olomouc, kteří prokázali své dovednosti a vysoké kvality v zákaznickém servisu a přípravě pokrmů.  

KFC expanduje a modernizuje

 

Síť restaurací KFC připravuje své jedinečné kuře již na 65 místech v ČR – poslední 3 pobočky byly otevřeny v prosinci v Prostějově, na Exitu 50 dálnice D11 a také na dálnici D5. Kromě expanze nových restaurací se KFC zaměřuje také na poskytování co nejkvalitnějších služeb. V průběhu ledna zmodernizuje svou vlajkovou pobočku KFC Blaník na Václavském náměstí. Restaurace projde celkovou rekonstrukcí, jejímž výsledkem bude nový moderní design, vyšší počet míst v restauraci a současně představíme nový systém objednávání a výdeje produktů Order/Pick up , který umožní zákazníkům nákup produktů KFC ještě rychleji a pohodlněji,“ uvádí Libor Hubík, provozní ředitel KFC. Předpokládané znovuotevření této pobočky se plánuje na konec měsíce ledna 2014.

 

O KFC

Síť restaurací KFC nabízí znamenitá kuřata již ve více než 11 000 restauracích v 90 zemích světa. V České republice byla první restaurace KFC otevřena v roce 1994 ve Vodičkově ulici v Praze. I přes skutečnost, že na celém světě restaurace KFC nabízejí více než 400 různých produktů (od Chicken Pita v Kuvajtu přes Lososový sendvič v Japonsku až po Mean Griens v USA), základní nabídku tvoří kousky kuřete připravované podle tajného receptu Colonela Sanderse. V České republice máme k dnešnímu dni 65 restaurací KFC v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Králově Dvoře u Berouna, Liberci, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Teplicích, Jihlavě, Hatích u Znojma, v Prostějově a ve Zlíně.

Více informací na: www.kfc.cz

KFC naleznete na Facebooku pod „KFC Česká republika

AmRest

AmRest Holdings N.V. (AmRest, WSE: EAT) je největší nezávislý provozovatel restaurací ve střední a východní Evropě. Od roku 1993 získal na základě licenčních dohod a joint-venture spolupráce mezi své klienty společnosti jako KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest také vlastní značku La Tagliatella, která zaznamenává mezinárodní rozvoj pomocí vlastní sítě restaurací a licenčních partnerů. Nedávno AmRest získal dvě unikátní značky na čínském trhu, jedná se o Blue Frog a Kabb, a otevřel zde první restauraci Stubb´s na základě joint-venture partnerství.  

V současnosti AmRest spravuje téměř 720 provozoven předních řetězců rychlého občerstvení a restaurací. Pod heslem „vše je možné“ poskytuje 18 000 zaměstnanců společnosti každý den špičkové služby a nabízí vynikající výrobky za dostupné ceny. Více informací naleznete na www.amrest.eu.