MadSkill vydává ve spolupráci s Adamem Mišíkem a Senseyem nový singl!

MadSkill vydává ve spolupráci s Adamem Mišíkem a Senseyem nový singl!

MadSkill vydává ve spolupráci s Adamem Mišíkem a Senseyem nový singl!

Zahraniční hudební producent MadSkill spojil síly s Adamem Mišíkem a talentovaným mladým rapperem Senseyem. I přesto, že Adam i Sensey působí v odlišném hudebním žánru, výsledkem je fresh song, který může oslovit všechny generace. Spolu s písní vznikl i videoklip. Release party klipu proběhne dnes v pátek 27. července v pražském Fancy Lounge.

„S nabídkou spolupráce za mnou přišel Sensey, se kterým jsem v minulosti již mnohokrát spolupracoval, třeba na songu Bumblebee. Představil mi Adama a navrhli mi možnost vytvoření společného songu. Tento nápad mě ihned nadchnul. Adam mi dal poslechnout pár nahrávek a nastínil tématiku songu,“ přibližuje vznik skladby MadSkill, který mj. produkoval úspěšné singly pro Ega, Rytmuse nebo Čis Tyho.

Inspirací pro vznik písně byly první lásky, které každý jako šestnáctiletý prožíval. „Ono je jedno, kolik je nám let, ale ten pocit první lásky, první zamilovanosti, chceme prostě zažívat znovu a znovu. Abychom se znovu bláznivě zamilovali, na to nám nemusí být šestnáct. Může to přijít v jakémkoliv věku,“ dodává k názvu a tématu písně Adam Mišík.

K songu, který vznikl ve spolupráci s labelem Chop Down Records a Universal Music, byl natočen i poutavý videoklip, jehož režie se chopil samotný producent MadSkill.

RELEASE PARTY:

27. 7. Fancy Lounge, Dušní 8, Praha 1, Start 22:00

Odkaz: https://www.facebook.com/events/441015492988973/

https://www.chopdownrecords.com

http://www.adammisik.cz

https://www.instagram.com/senseybratan