Lucie Vondráčková dostala k narozeninám krásný šperk a zlato

Lucie Vondráčková dostala k narozeninám krásný šperk a zlato

Lucie Vondráčková dostala k narozeninám krásný šperk a zlato

Lucie Vondráčková oslavila v neděli 8. března své 35. narozeniny. Přestože momentálně žije v Kanadě, dostala z Čech několik dárků. Krásný šperk pro štěstí z limitované edice značky Trollbeads a ocenění za prodej alba Duety.

Oblíbený citát Lucie Vondráčkové sice zní „opravdové štěstí spočívá v tom co darujeme“, ale o víkendu zažila pravý opak. Radovala se hned ze 2 narozeninových zpráv. Trollbeads, značka originálních šperků s tradicí od roku 1976, jejichž tváří je Lucie druhým rokem, poslala přes oceán Lucce šperk pro štěstí. „ Fialkový náramek jsem si během focení kolekcí pro rok 2015 doslova zamilovala. Zdobí ho stříbrná podkova, čtyřlístek pro štěstí a přívěsek z Muránského skla. Bylo to milé překvapení, když mi ho kurýr dopravil až do Montrealu,“ popsala radost z dárku zpěvačka. Limitovaná edice náramku Good Luck obsahuje originální přívěsek, který nelze pořídit samostatně a celý set je v prodeji za velmi zvýhodněnou cenu.

K náramku ze stříbra obdržela zpěvačka i další drahý kov tentokrát od hudebního vydavatelství Universal Music. Za prodej 2CD DUETY získala Zlatou desku, která je v pořadí její již čtrnáctá.

„ Není pro mě většího ocenění, než že se moje písničky líbí, to je pro mě velký dárek a motivace do další práce, uvedla Lucie Vondráčková. Dvojalbum Duety vyšlo na podzim loňského roku a obsahuje více než čtyřicet písní z různých uměleckých období, nechybí ani oblíbené televizní, pohádkové a filmové duety, stejně tak společné písně z muzikálů. Milým překvapení pro fanoušky byla nová píseň s Karlem Gottem „Čas vánoční“.

Objevte krásu limitované edice stříbrného náramku Good Luck Bracelet nyní se slevou 1630,- Kč.

Ať už hledáte dárek pro někoho, kdo by na vás neměl zapomenout, anebo rádi podléháte sběratelské vášni. Je to jen váš příběh, který se může začít na tomto náramku… Set je prodejný pouze s náramkem vybrané délky a obsahuje: stříbrný náramek, stříbrnou karabinu Good Luck - limitovaná edice, přívěsek z Muránského skla Good Luck - limitovaná edice, stříbrný přívěsek s podkovou a čtyřlístkem - limitovaná edice. Běžná cena setu 4.690 Kč. Zvýhodněná cena pro vás 3.060 Kč. Sleva z běžné ceny 1.630 Kč. Náramek je k dostání v prodejnách nebo na e-shopu Trollbeads.

Trollbeads je značka dánských šperků vyráběných již od roku 1976. Jde o původní originál těchto kombinovatelných šperků. Jednotlivé kousky jsou ručně vyráběné z těch nejkvalitnějších materiálů jako je sterling stříbro, muránské sklo, 18kt. zlato, kůže, drahé kameny, perly, zirkony nebo jantar.

Celý koncept je založen na náramku, na který se pak dokupují další komponenty, a zakončený karabinou, která je z obou stran odnímatelná a tvoří samostatný šperk. Tím si každý tvoří svůj vlastní jedinečný kousek a probouzí tak svého kreativního ducha. Stálou kolekci tvoří kolem 1000 komponentů a každý rok vycházejí 4 stálé kolekce a další, limitované.

Šperky netvoří jen stříbrné a skleněné kousky k navléknutí, ale také náhrdelníky, klasické, speciální fantasy nebo kožené, dále prsteny a náušnice. Každoročně pak odchází několik dříve navržených kousků do muzea, čímž roste jejich sběratelská hodnota.

„Na špercích Trollbeads obdivuji jak jsou jednotlivé přívěsky uvnitř propracované. Zručnost šperkařských mistrů je neuvěřitelná, v tom je Trollbeads jedinečný originál,“ Lucie Vondráčková.

Více informací na http://www.trollbeadscz.com/