LP PO SVÉM ÚSPĚŠNÉM SINGLU VYDÁVÁ NOVÉ ALBUM 'LOST ON YOU'

LP PO SVÉM ÚSPĚŠNÉM SINGLU VYDÁVÁ NOVÉ ALBUM 'LOST ON YOU'

LP PO SVÉM ÚSPĚŠNÉM SINGLU VYDÁVÁ NOVÉ ALBUM 'LOST ON YOU'

LP PO SVÉM ÚSPĚŠNÉM SINGLU VYDÁVÁ NOVÉ ALBUM 'LOST ON YOU' - VYCHÁZÍ 9. PROSINCE 2016 NA BMG/UNIVERSAL MUSIC

SINGL "LOST ON YOU" JE #1 NA ITUNES V 17 EVROPSKÝCH ZEMÍCH, #4 CELOSVĚTOVĚ NA SHAZAM

Po celosvětovém úspěchu průlomového singlu "Lost On You“ LP potvrdila 9. prosince jako datum vydání svého nového stejnojmenného alba na značce BMG/ UNIVERSAL MUSIC

Počátkem roku LP vydala EP 'Death Valley', pětiskladbovou ochutnávku pro své fanoušky v Evropě. Její úspěšná cesta začala v Řecku, kde se držela na prvním místě hitparády po neuvěřitelných 22 týdnů, singl "Lost On You" vyšplhal na #1 na iTunes v 17 zemích a byl nejvyhledávanější skladbou #4 na Shazam celosvětově.

 

Výkonným producentem alba je Mike Del Rio z POWERS (tři skladby produkoval PJ Bianco). Album obohacuje původní EP pěti dalšími písničkami a LP se opět spojila se svým dlouhodobým spolupracovníkem a spoluautorem Nate Campanym. Album míchal Rob Kinelski (Big Sean, Logic).

'Lost On You' je srdcervoucí kolekce písní čerpajících z hlubokého podvědomí LP. Aniž by si to v té době plně uvědomovala, tato rodačka z New Yorku zápasila s důsledky rozpadajícího se vztahu. Vše se odráží v její hudbě - LP skládá střípky do mozaiky, učí se překonávat ztrátu a bojuje.

Ve své působivé titulní písni LP střídá zlehčované sloky s vzletným refrénem: „Pojďme si párkrát připít / Na všechno to, co jsem s tebou promrhala", v "Death Valley" vyznává lásku k bezhlavému rockandrollu kapel jako Replacements a "Other People" je cynickým polibkem na rozloučenou svému bývalému. Na albu nejsou ale jen hořkosladké skladby. "No Witness" a "Tightrope" jsou rozjeté pecky a "Up Against Me" je slaďoučký pop. Energická "Strange" je radostnou oslavou lásky, v které LP blaženě zpívá „Jsme všichni divní / A to se nikdy nikdy nikdy nezmění."

Pro LP není úspěch v hitparádách žádnou novinkou. Získala si renomé jako autorka hitů pro Rihannu, Christinu Aguileru, Ritu Oru, the Backstreet Boys a další, úspěšně debutovala albem 'Forever For Now.' The Wall Street Journal nadšeně napsal, že „klepe na hvězdné dveře," Elle jí dalo přezdívku „příští velikánka rocku" a USA Today ji pochválil „slušnej ječák." Vogue ocenil „pronikavý hlas a elektrifikovaně dylanovský postoj“. Objevila se v nočním vysílání, vystoupila u Lettermana, Kimmela, Craiga Fergusona a Carsona Dalyho a zpívala na mnoha festivalech včetně Austin City Limits, Bonnaroo, Hard Rock Calling a Lollapaloozy. Výrobce kytar Martin Guitar ji přizval jako první ženu a první hráčku na ukulele do svého prestižního programu Ambassadors.