Linda Finková pokřtila Maxíkům CD Baby Pop

Linda Finková pokřtila Maxíkům CD Baby Pop

Linda Finková pokřtila Maxíkům CD Baby Pop

První cédéčko skupiny MAXÍCI je na světě a má za sebou i velkolepý křest! V pražském parku u Staroměstského náměstí ho během hodinového koncertu pro děti z mateřských škol a veřejnost pokřtila zpěvačka Linda Finková, Daniel Nekonečný, Pavel Kožíšek, Petr Vojnar, radní Daniel Hodek a Alena Skovajovská z nadace Šťastná hvězda, která je zaměřená na pomoc dětem s onkologickým onemocněním. Část z prodeje CD Baby Pop totiž putuje právě této nadaci.


Zatímco Staroměstským náměstím se po křtu nesly veselé písničky, kmotři a další vip hosté skupiny Maxíci se odebrali do přilehlé restaurace Kotleta, odpovídat novinářům na otázky, týkající se spojení s Maxíky. Linda Finková prozradila, že se s Kyklopem a Pančou zná už snad sto let. „Budete se asi divit, ale zpívala jsem kdysi vokály na desky Maxim Turbulenc, kde oba kluci působili“, zavzpomínala sympatická zpěvačka a kdosi v okolí doplnil, že zmiňovanou skupinu tito dva interpreti dokonce zakládali.

Dan Nekonečný CD pokřtil ve svém tradičním hávu, v ruce s obrovským množstvím balónků, některé byly v podobě jednorožců a delfínů. Ty potom vypustil nad hlavy jásajících rozzářených dětí.

„Balónky letí a s nimi budeme létat i my! Lítejte v pohodičce písniček Maxíků!“, volal na děti, které nevěděly, co sledovat dřív; exoticky vyhlížejícího Nekonečného, malé ohňostroje na pódiu nebo právě vypuštěné balónky.

„Tak přesně takovou atmosféru zažívám ve svém Divadle kouzel“, smál se Pavel Kožíšek. „Tam ty děti taky vřískají s pusou dokořán a jsou šťastné.“ Pak jen dodal, že Maxíkům přeje, aby se jejich právě do světa vypuštěné cédéčko dobře prodávalo a dětem dělaly písničky stejnou radost, jako tenhle pražský koncert.

Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Felix Pašek