Limitovaná mikulášská edice sušenek z Biopekárny Zemanka

Limitovaná mikulášská edice sušenek z Biopekárny Zemanka

Limitovaná mikulášská edice sušenek z Biopekárny Zemanka

Limitovaná mikulášská edice sušenek z Biopekárny Zemanka je i pro vegany

Anděl i čert chodí do našich domácností každý rok 5. prosince večer. Už teď můžete začít na mikulášskou nabídku leštit boty, protože letos v nich možná najdete sladkou odměnu v podobě limitovaných sušenek z Biopekárny Zemanka. A o radost z nich se navíc můžete bez obav podělit – jsou vhodné pro vegany, neobsahují kupřicí látky ani žádná umělá dochucovadla a jak je u Zemanky zvykem, jsou i tyhle sušenky v bio kvalitě.

Kdo byl hodný, dostane Mikulášské bio sušenky od anděla – andělsky zlatavé hrudky s kokosovou příchutí upečené z bio pšeničné mouky a slazené třtinovým cukrem.

Kdo zlobil, najde ve svém balíčku Mikulášské bio sušenky od čerta – hrudky s barvou i příchutí kakaa z pšeničné bio mouky a dochucené třtinovým cukrem, špetkou kokosu a vanilkovým aroma.

Sušenky z mikulášské limitované edice jsou v prodeji od 1.10. a cena jednoho balení je 49 korun.

Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve středních Čechách. Všechny produkty pečeme podle našich vlastních originálních receptur a s nadšením je připravujeme tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Výrobu na počátku řídila Věra Zemanová, profesionální cukrářka a gastronom s více jak 40letou praxí. Jan Zeman vede celou pekárnu a řídí provoz spolu s týmem nadšených kolegů. www.biopekarnazemanka.cz