Limitovaná edice Nutella s novými recepty je tady

Limitovaná edice Nutella s novými recepty je tady

Limitovaná edice Nutella s novými recepty je tady

Jak si nejlépe vychutnat pomazánku Nutella®?
Zkuste recepty z limitované edice!
Když se na jídelním stole objeví Nutella®, každý má najednou lepší náladu. Co takhle nechat se inspirovat a jednoduché domácí dobroty s pomazánkou Nutella® dotáhnout k dokonalosti? Důvtipné a přitom rychlé recepty na perfektní snídani či dezert pro radost nyní naleznete přímo na sklenicích limitované edice této lahodné lískooříškové pomazánky s kakaem. Vykouzlete spokojené úsměvy celé rodině.

Dochází vám inspirace, jak ozvláštnit snídani, či víkendový brunch? Nutella® ve speciální edici představuje snadné a skvělé recepty, které zvládne každý. Na sklenicích naleznete celkem čtyři promyšlené recepty, se kterými Nutella® dokonale chuťově ladí. Po chvilce práce u kuchyňské linky tak můžete podávat delikátní lívance, křupavé vafle, jemné palačinky nebo výborné opečené toasty. Recepty však nečekají jen na sklenicích Nutella®, ale i na webu www.nutella.com/cz/cs/recepty-s-nutellou. Zde můžete objevovat neotřelé recepty na originální moučníky, dortíky či křehké sušenky. A až budete servírovat svým blízkým čerstvé delikatesy, nezapomeňte, že jídlo jíme i očima! Užijte si proto nejen přípravu, ale i zdobení pomazánkou Nut ella®, díky níž bude vaše kulinářské dílo neodolatelné už na první pohled.
Limitovaná edice pomazánky Nutella® ve variantách 600 g a 1 000 g je na pultech obchodů dostupná od začátku května.

 

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě.  K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.