Liftea Herbnasal - dopřejte si bylinnou péči až pod nos

Liftea Herbnasal - dopřejte si bylinnou péči až pod nos

Liftea Herbnasal - dopřejte si bylinnou péči až pod nos

Liftea HERBNASAL: Dopřejte si bylinnou péči až pod nos
Ať už ze zimy přiběhnete do tepla domova, kanceláře či autobusu, hned lovíte kapesník. Stejně tak při delším pobytu ve vyhřátých pokojích, kde může být nejen příjemná teplota, ale také topením vysušený vzduch. Zkrátka jen těžko budete hledat roční období, kdy pokožku nosu namáháte častěji. Chcete-li ji chránit před podrážděním, zkuste novou mast Liftea HERBNASAL s vyladěnou kombinací bylinných esenciálních olejů, které ji budou hýčkat.
Oblíbenou stálicí, která v novince značky Liftea nemůže chybět, je olej z listů eukalyptu, jemuž je připisován příznivý vliv na správnou funkci dýchacího systému. Stejně tak je tomu i u meduňky a v této souvislosti méně známé borovice lesní, které jsou v novém kosmetickém přípravku Liftea HERBNASAL rovněž obsaženy ve formě esenciálního oleje. O příjemně chladivý efekt se postará olej z máty peprné a ke zklidnění přispívá populární, podmanivě vonící levandulový olej. Prokrvení pokožky podpoří olej z kajeputu i hřebíčku, který se navíc skvěle hodí k fyzickému i psychickému uvolnění. Harmonizující složkou je i santalový olej, který možná znáte z relaxačních masáží.


Novinka Liftea HERBNASAL se dobře roztírá a při použití je velmi příjemná. Navíc krásně voní, takže se může stát oblíbenou součástí vaší zimní kosmetické výbavy. Pořídit ji můžete ve vybraných lékárnách a na e-shopu www.liftea.cz. Doporučená maloobchodní cena činí 89 Kč za balení 10 g.
Značka Liftea se dlouhodobě věnuje zpracování bylin pro péči o tělo. K široké nabídce doplňků stravy nyní přidává novinku v podobě kosmetického přípravku Liftea HERBNASAL. Kompletní řadu produktů značky Liftea najdete na www.zdravi-liftea.cz.