Libovky Pepy Libického: obložení terasy dřevem

Libovky Pepy Libického: obložení terasy dřevem

Libovky Pepy Libického: obložení terasy dřevem

Libovky Pepy Libického – 2. díl
Sledujte v neděli 13. října ve 13.30 na Primě
Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.    

Nejkrásnější rána a nejromantičtější snídaně bývají na terase. Pokud ovšem máte ve svém rodinném domku terasu z plechu, asi si v horkých letních dnech pobytu na ní příliš neužijete. V hobby pořadu Libovky Pepy Libického se naučíme, jak stylově obložit terasu dřevem.   

 
Není to zrovna práce, kterou by člověk vykonával v domácnosti dennodenně, přesto na ni ale občas dojde. Pokud si nejste úplně jistí, jak postupovat při výměně lustru, nechte si poradit v rubrice Minutový manžel. Rozhodně se toho nemusíte bát! Jestliže vyměňujete starý lustr za nový stejného typu, je to otázka několika minut a potřebovat k tomu budete jen šroubovák.