Libovky Pepy Libického – 5. díl

Libovky Pepy Libického – 5. díl

Libovky Pepy Libického – 5. díl

Sledujte v neděli 4. dubna ve 12.50 na Primě

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.

V dalším dílu bude pokračovat stavba designového kurníku – po obložení stěny, položení základů a přípravě podlahy bude stavba pokračovat do výšky. Pepa se tak pustí do výroby rámu podlahy, kterou nezapomene zateplit fasádním polystyrenem. Podobně „na rastru“ vyrobí i záda kurníku, přední čelo a bočnice. Slepičkám nainstaluje i speciální automatizované dveře, připevní lávku, vyřeže americké okénko a samozřejmě položí střechu.

V okénku Minutového manžela se Pepa vypraví opravit protrženou střešní fólii, v příštím díle Libovek se totiž pustí do její renovace, a tak je třeba mít ji připravenou v perfektní kondici