Letní novinky společnosti Segafredo

Letní novinky společnosti Segafredo

Letní novinky společnosti Segafredo

Letní novinky společnosti Segafredo Zanetti CR

V letní sezóně roste všeobecně obliba ledových nápojů v horkých a parných dnech, kdy se lidé potřebují zchladit a zároveň si dodat energii. Jsou ovšem i letní dny, kdy prší, teplota léto ani zdaleka nepřipomíná a o ledovou kávu není zájem. Na obě tyto podoby letního dne reaguje společnost Segafredo Zanetti CR nabídkou dvou různých kávových nápojů, které jsou určeny exkluzivně pro franšízové kavárny a další zákazníky z řad gastro provozoven v České republice.

 

První letošní novinkou pro letní sezónu, kterou společnost Segafredo Zanetti CR představuje, je Crema caffé. Tento osvěžující ledový kávový nápoj se dá svou konzistencí přirovnat k husté kávové ledové tříšti, která se konzumuje lžičkou. Crema caffé neobsahuje žádná barviva, konzervanty, je bez ztužených tuků a bez lepku. Představuje ideální osvěžení v horkých letních dnech. „Věříme, že naše novinka bude úspěšná i v České republice, přestože u nás netrvají vysoké teploty během léta tak dlouho jako v Itálii. Crema caffé nabízí příjemné osvěžení a káva navíc povzbudí a pozitivně ovlivní intelektuální i fyzickou výkonnost,“ říká Petra Knapová, marketingová manažerka společnosti Segafredo Zanetti CR.

 

Společnost Segafredo Zanetti uvede na trh i druhou variantu kávového nápoje, která nese název Flat White Coffee a je vhodnější pro chladnější dny. Tento kávový nápoj k nám přišel až z Austrálie a připomíná cappuccino, na českém trhu již zdomácnělou variantu italského kávového nápoje na bázi espressa, je však silnější a ocení ho všichni milovníci kávy výraznější chuti spojené s lahodnou chutí mléčné mikropěny.

 

Obě novinky budou exkluzivně k dostání ve franšízových kavárnách společnosti Segafredo Zanetti CR. Prostředí těchto kaváren má jednotný charakter navozující atmosféru moderního italského caffé baru, a to nejen designovým řešením interiéru, ale i nabídkou typických italských produktů.