Leoš Mareš a Libor Bouček v České MISS 2016

Leoš Mareš a Libor Bouček v České MISS 2016

Leoš Mareš a Libor Bouček v České MISS 2016

ČESKÁ MISS SPOUŠTÍ NOVOU MEDIÁLNÍ KAMPAŇ S PODTITULEM ČESKÁ MISS JE JEN JEDNA

Začátkem března spustila Česká Miss mediální kampaň, která vyvrcholí finálovým galavečerem 2. dubna 2016 v Obecním domě v Praze, kde se zvolí nová Česká Miss 2016, Česká Miss World a Česká Miss Earth. Tvářemi kampaně jsou moderátoři Leoš Mareš a Libor Bouček.

 

Necelý měsíc před vyhlášením nejkrásnější české dívky spouštějí její organizátoři novou mediální kampaň. Vizuální stránku má na svědomí fotograf David Váňa. Před objektivem mu zapózovali ostřílení moderátoři Leoš Mareš a Libor Bouček, který je zároveň i autorem scénáře večera. Fialová barva na pozadí vizuálu není náhodná. Má evokovat exotické Thajsko, kde Česká Miss byla na čtrnáctidenním soustředění. Finálový galavečer večer bude také laděn do této barvy.

 

Dvanáctý ročník soutěže Česká Miss 2016 se uskuteční ve Smetanově síni Obecního domu v Praze. Bohatý kulturní program je plný zvučných jmen jak na poli hudebním, vystoupí kapely, jako jsou No Name nebo Slza, tak módním. Dívky obléknou mimo jiné šaty světoznámé návrhářky Blanky Matragi.

Během slavnostního večera nebudou vyhrávat pouze finalistky, ale také diváci. Již brzy se spustí hlasování, které rozhodne o vítězkách titulů Česká Miss World a Česká Miss Earth. Výherci z řad veřejnosti mohou vyhrát exotický zájezd do Thajska nebo diamantový šperk. Přímý přenos vysílá televize Prima.

 

O vlasový styling obou moderátorů se postarali kadeřníci ze salonu Franck Provost a make-up zajistili vizážisté značky AVON.