Lenny zazářila v pražském Roxy a převzala Platinové ocenění za album Hearts!

Lenny zazářila v pražském Roxy a převzala Platinové ocenění za album Hearts!

Lenny zazářila v pražském Roxy a převzala Platinové ocenění za album Hearts!

Talentovaná písničkářka s nezaměnitelným hlasem Lenny včerejší emotivní show ohromila vyprodané pražské Roxy. Pro velký zájem se dnes koncert na stejném místě odehraje podruhé. A opět hlásí vyprodáno. Následují koncerty v Bratislavě (30. 11. Atelier Babylon) a Brně (6. 12. Sono Centrum). 


„Včerejší koncert je pro mne pořád jako jeden velký sen. Všechno, co jsme s mým týmem plánovali dlouhé týdny, se mi splnilo a vyměněná energie mezi mnou a publikem byla opět jedinečná. Jsem moc vděčná, že byl o oba koncerty takový zájem,“
 zaznělo od Lenny.


Po obrovském úspěchu, jenž Lenny zaznamenala s turné k debutové desce Hearts, která patřila několik týdnů k nejprodávanějším a Lenny s ní posbírala 5 sošek v Hudebních cenách, oznámila tři samostatné koncerty pro závěr letošního roku. Zmíněné pražské Roxy se velmi rychle vyprodalo a na žádost posluchačů byl přidán termín druhý. Pro Pražany se jedná o letošní poslední šanci si fenomenální Lenny poslechnout naživo. 


Předskokanem byl zpěvaččin oblíbenec „nejvýstřednější z pražských alternativců“ Lazer Viking. Poté společně s producentem a multiinstrumentalistou Ondřejem Fiedlerem a bubeníkem Adamem Vychodilem Lenny předvedla jedinečnou show evropského formátu a tím laťku české klubové scény zase pozvedla o kus výše.


Stovky návštěvníků zpívali společně s Lenny, emocemi se nešetřilo a množství energie, euforie a hudebního nadšení nenechalo nikoho stranou. Naživo zazněly autorské skladby z debutového alba Hearts, ale i starší skladby. Hudební zážitek umocnila vkusná scéna a poutavé video projekce, za kterými spolu s Lenny stojí Matyáš Vorda z kapely Mandrage.


Během koncertu Lenny od zástupců hudebního vydavatelství Universal Music převzala Platinové album za milionový obrat.

Hvězda talentované písničkářky Lenny na českém i západoevropském trhu neustále stoupá. Lenny se podařilo okouzlit italský hudební trh, její kalendář akcí se plní a po hudebním světě koluje nový klip k remixu úspěšné písně Hell.o od amerických Fancy Cars, která ve své originální verzi na YouTube nasbírala již přes 5 milionů zhlédnutí.

 

Foto: Petr Klapper, www.klapper.cz

http://lennymusic.net/

https://www.facebook.com/lennymusicofficial/