Láskyplný Valentýn s pralinkami Ferrero

Láskyplný Valentýn s pralinkami Ferrero

Láskyplný Valentýn s pralinkami Ferrero

Láska je povznášející, sladká a radostná, stejně jako lahodné pralinky Ferrero. Potěšte své nejmilejší a darujte jim Raffaello, Ferrero Rocher a Mon Chéri ve valentýnské edici nejen pro zamilované.

Hledáte dárek pro své blízké, nebo chcete udělat svému protějšku radost květinou? Všichni můžeme své nejbližší zahřát u srdce neodolatelnou valentýnskou edicí od Ferrero. Oblíbené pralinky Raffaello s křupavou oplatkou zdobenou strouhaným kokosem s celou mandlí uvnitř se schovaly do romantické krabičky a do květinového tubusu.

Pralinky Ferrero Rocher, Mon Chéri a Ferrero Küsschen pak společně naleznete ve slavnostním balení Ferrero Prestige. Se svou drahou polovičkou si tak můžete dopřát pralinky s mléčnou čokoládou a lískovými oříšky Ferrero Rocher, třešeň s likérem v hořké čokoládě Mon Chéri či lískový oříšek v čokoládě Ferrero Küsschen.

Udělejte si romantickou chvilku s pralinkami Ferrero a nezapomeňte, že svátek lásky nepatří jen zamilovaným. Všem, kteří pro vás hodně znamenají, můžete věnovat sladkou radost a darovat jim jedno ze speciálních dárkových balení pralinek Ferrero.

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.