Láska vydává nový singl „Fejs tu fejs“ a chystá se na turné s Pokáčem

Láska vydává nový singl „Fejs tu fejs“ a chystá se na turné s Pokáčem

Láska vydává nový singl „Fejs tu fejs“ a chystá se na turné s Pokáčem

Zpěvák a kytarista Láska si na samý začátek roku připravil nový klip. Novinka má název „Fejs tu fejs“ a pozastavuje se nad tím, jak velký význam někteří lidé přisuzují svému „životu“ na sociálních sítích. Novou píseň představí naživo během jarního turné, na které vyrazí s populárním písničkářem Pokáčem.  

„Úplně poprvé mě téma „Fejs tu fejs“ napadlo někdy v létě. Jel jsem tramvají na schůzku do centra a zapomněl jsem si doma telefon. Díky tomu jsem se díval víc na lidi okolo a uvědomil si, kolik z nich civí na displej telefonu a nic jiného je vlastně nezajímá. Rozhodně ale nechci moralizovat – během toho odpoledne bez telefonu jsem po něm bezděky sáhl do kapsy asi tak sto padesátkrát,“ okomentoval název i téma písničky Láska. V klipu se objevují někteří fanoušci i přátelé z branže – všichni posílali různá videa, která byla poté do klipu sestříhána. Můžeme se tak těšit např. na Matěje Homolu, Štěpána Karbulku, Tokhiho, kapely Imodium, Portless, Totální Nasazení a mnohé další. K nahrávání hudby si tentokrát vedle osvědčeného producenta Thoma Frödeho přizval hudebního hosta – v písničce je i rapová pasáž, kterou překvapivě obstaral právě výše zmiňovaný perkusionista Tokhi.  

                    V březnu vyráží Láska na jarní turné a síly spojí s populárním písničkářem Honzou Pokorným alias Pokáčem. „Z tohohle spojení mám strašnou radost. Poky byl snad vůbec první, kdo mi vnuknul myšlenku zkusit hrát pro změnu sám, jen tak s kytarou. Od té chvíle uběhla nějaká doba… a teď jedu své první „one man“ turné a rovnou s ním. Lepší začátek jsem si asi ani nemohl přát,“ usmívá se Láska. Turné startuje 1. března 2019.