Laďka Něrgešová sexy jako nikdy předtím!

Laďka Něrgešová sexy jako nikdy předtím!

Laďka Něrgešová sexy jako nikdy předtím!

Laďka Něrgešová sexy jako nikdy předtím!

V černých šatech je sexy jako nikdy předtím. Laďku Něrgešovou byste na první pohled netipovali na mámu dvou dětí, která měla ještě před rokem o třicet těhotenských kilo navíc. Ta jsou totiž všechna pryč. Do jednoho.

"Po čtyřicítce je to ještě trochu složitější, to můžu potvrdit a zvlášť, když ještě rodíš třeba po čtyřicítce a přibereš zase těch třicet kilo, i když si řekneš, že ne, tak tam zase střelíš. A najednou je ti 42 a pak to jde blbě," směje se Laďka.


Pohybu má Laďka díky devítiletému Adamovi a roční Medě až dost. Žádnou další tajnou recepturu na hubnutí prý ale nemá a ze slova dieta má osypky. Přesto své kamarádce napsala předmluvu ke knize Deník věčné dietářky.

"Já jsem se prostě rozhodla a to je prostě to, co já píšu v předloze knížky, že všechno, co se kolem vás děje, tak je nastavený jenom ve vaší hlavě," prozradila Laďka.

Únavu ale herečka neskrývá. "Meda teď začala chodit, takže to začíná všechno nanovo, ale jsem spokojená máma dvou děti," řekla Laďka.

Kromě péče o děti je prý čas i na návrat do pracovního procesu. "Já jsem se rozhodla, že bych chtěla dávat přednost víc herectví před moderováním a samozřejmě budu zvažovat nabídky vzhledem k malé Medě, ale chtěla bych se už začít bavit s dospělými," směje se Laďka.