Laďka Něrgešová – herečka, moderátorka a maminka

Laďka Něrgešová – herečka, moderátorka a maminka

Laďka Něrgešová – herečka, moderátorka a maminka

Laďka Něrgešová – herečka, moderátorka a maminka

Laďku Něrgešovou znají diváci z primáckých seriálu ale i jako moderátorku pořadu TOP STAR. Nejen, že se objeví v nové roli produkční v seriálu Přístav, ale čeká ji i nová role životní. Zhruba za půl roku se stane už podruhé maminkou.

 

Laďka hraje produkční filmu, jehož štáb si zapůjčí pro účely natáčení hospodu Přístav. Její postava se jmenuje Marková a Laďka se na natáčení opět potká s Markem Taclíkem, s nímž hrála ve Vinařích.

S Markem jsme spolu hráli i v Činoherním klubu, známe se velmi dobře. Bylo vtipné, že ne dlouho po tom, co jsem dotočila Vinaře, jsem dostala nabídku zahrát si jednorázovou vedlejší roli – produkční Markovou. Takže po půl roce, kdy jsme se s Markem potkávali na natáčení Vinařů skoro denně, jsme se potkali i na Přístavu. Když jsem zjistila, že budu hrát produkční, sehnala jsem si brýle bez dioptrií. Poprvé hraju v brýlích a dost mě to baví. Produkční bych být rozhodně nemohla. Jsem velký chaotik, všude chodím pozdě a vůbec nerozumím číslům. Kdybych měla vést jakoukoliv administrativu, nedopadne to dobře,“ říká Laďka.

 

Laďka má nejen novou seriálovou roli, ale čeká ji také nová role životní. Její sedmiletý syn Adam bude mít zhruba za půl roku sourozence. „Jsem ráda, že čekám další miminko, přála jsem si už dlouho, aby se naše rodina rozrostla. Tahle informace je pro nás předčasný a krásný dárek pod stromeček. Víc o tom zatím nechci mluvit,“ říká Laďka.