Label Def Jam Recordings v České republice

Label Def Jam Recordings v České republice

Label Def Jam Recordings v České republice

Label Def Jam Recordings rozšiřuje své aktivity do České republiky

 

Legendární americký label Def Jam Recordings, jehož spoluzakladatelem je renomovaný producent Rick Rubin, rozšiřuje své aktivity nově i do České republiky. Prvním singlem pod jeho hlavičkou labelu je track Universal Boys od rapperů SKiNNY BARBERASenseye a Young Multiho.   

  

 Def Jam Recordings spadá pod světově největší vydavatelskou skupinu Universal Music Group. Label se zaměřuje na urban hudbu, hip-hop, rap a spolupracuje s mnoha světovými hvězdami, jako je Kanye WestPusha TBig SeanLogic2 Chainz nebo Justin Bieber
     

 „Rap a hip-hop s jistotou prostupuje do hudebního mainstreamu a my, coby nejsilnější vydavatelství na trhu, chceme být v maximální míře u toho. Pod značkou Def Jam Recordings Czech Republic budeme rozšiřovat své vydavatelské aktivity v tomto žánru, budeme dávat šanci mladým, talentovaným interpretům a díky našemu know-how a zkušenostem v hudebním průmyslu se jim pokusíme dodat maximální zázemí k jejich růstu a prosazení se,“ komentuje novou spolupráci Jiří Kouba, umělecký ředitel Universal Music.