KULTOVNÍ SÁGA STAR WARS

KULTOVNÍ SÁGA STAR WARS

KULTOVNÍ SÁGA STAR WARS

Právě vychází STAR WARS sága v reedici na DVD s českým dabingem

BONTONFILM  uvádí na trh třídiskové DVD trilogie, tedy Epizoda I – III a Epizoda IV – VI. A to vše v novém atraktivním balení. Všechna DVD jsou s českým i slovenským dabingem.

11. listopadu 2015 do prodeje na tuzemském trhu vstoupí STAR WARS - The Complete Saga v novém obalu, která zahrnuje všech šest celovečerních filmů na Blu-ray™, spolu se třemi dalšími disky, které obsahují více než 40 hodin dříve vydaných rozsáhlých speciálních bonusů.

Zatímco se galaxie připravuje na další generaci STAR WARS, všech šest dosavadních epizod na Blu-ray nosičích získá pamětní balení. Tyto ikonické sběratelské kousky budou k dispozici pouze po omezenou dobu a v omezeném množství. Kompletní kolekce Star Wars: The Complete Saga bude vydána v novém svěžím balení. V tiskové zprávě to dnes oficiálně oznámila studia The Walt Disney Studios, Lucasfilm Ltd. a Twentieth Century Fox Home Entertainment.

Každý film ze ságy získá nové charakteristické balení: Skrytá hrozba – Darth Maul; Klony útočí – Yoda; Pomsta Sithů – Generál Grievous; Nová naděje – Darth Vader; Impérium vrací úder – imperiální Stormtrooper a Návrat Jediho – kancléř Palpatine. Fanoušci si tak mohou vybrat svou nejoblíbenější epizodu nebo kompletní sadu všech šesti dílů.

Kromě sběratelského steelbookového obalu každý Blu-ray™ disk obsahuje zvukový komentář George Lucase a filmového štábu, stejně tak audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem.

Sága v novém obalu zahrnuje všech šest celovečerních filmů na Blu-ray™, spolu se třemi dalšími disky, které obsahují více než 40 hodin dříve vydaných rozsáhlých speciálních bonusů.

Zkrátka nepřijdou ani milovníci DVD nosičů. BONTONFILM uvede na trh s malým předstihem třídiskové DVD trilogie, tj. Epizoda I – III a Epizoda IV – VI, v novém atraktivním balení. Všechna DVD budou s českým i slovenským dabingem.

 

Ceny edicí:

3DVD trilogie I-III: 599,-

3DVD trilogie: IV -VI: 599,-

BD Sága: 2 490,-