Kryštof završil halové turné, na jaře vyrazí do klubů

Kryštof završil halové turné, na jaře vyrazí do klubů

Kryštof završil halové turné, na jaře vyrazí do klubů

Kryštof završil vyprodané halové turné, na jaře vyrazí do klubů

Koncertem v pardubické hokejové aréně kapela Kryštof završila úspěšné a vyprodané halové turné k albu Srdcebeat. A zároveň oznámila termíny jarní klubové šňůry. Ve čtrnácti městech napříč celou zemí představí novou show inspirovanou halovým turné.
"Opět bychom rádi přenesli řadu prvků z halového turné do menších prostor, podobně jako tomu bylo v období Inzerátu. Fanoušci se mohou těšit na projekce, nový design scény i některé speciální efekty. Ale je snad pochopitelné, že v klubech létat nebudu," usmívá se lídr kapely Richard Krajčo.

Kryštof si s sebou na klubové turné vezme jako předkapelu nadějné uskupení Ezyway. V čele poprockové kapely s nádechem funky, která debutovala albem Maloobchodník, stojí zpěvák Ezy Hýbl.

Srdcebeat Club Tour vypukne 24. února v táborském Palcátu a skončí na konci března v Ústí nad Labem. Kryštof zavítá do celkem čtrnácti měst včetně několika krajských měst, jako jsou Olomouc či Zlín, kde bude hrát ve větších sálech.

 

Lístky budou od čtvrtka 5. listopadu k dostání v síti Ticketstream za cenu 490 korun. "Pokud se dobře pamatuji, posledně fanoušci vyprodali klubové turné za pár dnů. Tak uvidíme, jak to bude tentokrát," podotýká Krajčo.

Všechny koncerty halového turné byly vyprodané, včetně dvakrát až po střechu naplněné pražské O2 Areny, kam pokaždé přišlo 17 tisíc fanoušků. Kryštof nabídl dvouhodinovou energickou show plnou barev, vizuálních efektů včetně Krajčova létání a samozřejmě řadu svých hitů. Sklidil nadšené reakce jak fanoušků, tak kritiky.

Kryštof Srdcebeat Club Tour 2016

24.2. Tábor, Palcát

26.2. Příbram, sportovní hala

27.2 Stříbro, kulturní dům

1.3. Jeseník, Pentagon

2.3. Kolín, Městský společenský dům

3.3 Havlíčkův Brod, KD Ostrov

15.3. Olomouc, hala UPOL

17.3. Frýdek-Místek, hala Polárka

18.3. Zlín, Masters of Rock café

23.3 Kladno, KD Sítná

24.3. Jablonec, Eurocentrum

26.3. Trutnov, UFFO

29.3. Mladá Boleslav, kulturní dům

30.3. Ústí nad Labem, kulturní středisko

 

www.krystof.net

www.facebook.com/skupinakrystof