Kromě bagety také wrapy - Bageterie Boulevard testuje novinku

Kromě bagety také wrapy - Bageterie Boulevard testuje novinku

Kromě bagety také wrapy - Bageterie Boulevard testuje novinku

Kromě baget také wrapy – Bageterie Boulevard testuje novinku
V testovacím režimu si nyní na vybraných pobočkách mohou zákazníci nechat připravit místo bagety wrap se zvolenou náplní. Touto novinkou by Bageterie Boulevard ráda rozšířila nabídku i pro ty, kteří klasické pečivo tolik nevyhledávají. Aktuálně je dostupných 6 variant chutí na pobočkách Dejvice a Liberec, v případě kladného ohlasu zákazníků se rozšíří do celé sítě bageterií.
Bageterie Boulevard chce touto cestou cílit na další segment zákazníků, kteří z různých důvodů chtějí konzumaci pečiva omezit. Oproti bagetě je totiž poměr pečiva, resp. mouky v případě wrapu výrazně nižší, naopak bohatší bude tato varianta o zeleninovou složku. Vybírat lze v současné době jak ze studené varianty wrapů, tak ze zapečené, konkrétně např. s náplní Caesar, Tuňáková, Lososová, Pastrami, Grilled Roastbeef.
Kromě aktuálně testované novinky jsou wrapy již úspěšně zavedené v rámci služby BB box – takzvaný Wrap box. Ten obsahuje 12 kousků úhledně zabalených tortill, s příchutěmi Caesar wrap, Tuňák wrap a Losos wrap. Nabídka BB box je primárně věnovaná firemní klientele. Boxy jsou vhodné jako občerstvení na firemní mítinky, večírky nebo party. Objednávat si je je možné předem pohodlně přes webovou stránku, telefonicky nebo e-mailem. Box je možné si nechat doručit nebo vyzvednout osobně na pobočce. 


Více se o Bageterii Boulevard dozvíte na webu www.bb.cz.
O společnosti Bageterie Boulevard
Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.