Krkavčí matka?

Krkavčí matka?

Krkavčí matka?

KRKAVČÍ MATKA? NEJZNÁMĚJŠÍ SOUČASNÉ BLOGERKY A DRŽITELKY KŘIŠTÁLOVÉ LUPY VERONIKY HURDOVÉ PRÁVĚ VYCHÁZÍ!

„Takhle blbej název? To je marketingová sebevražda,“ řekl kdysi začínající blogerce Veronice Hurdové její kamarád marketér. Jeho prognózy se nenaplnily. Blog Krkavčí matka se za tři roky stal nejčtenějším českým blogem o mateřství. Je ale Veronika skutečně krkavčí matka? Nebo je to další z vtípků téhle držkaté holky? Své tři děti vede laskavě a s respektem, zároveň si ale pozorně všímá všech těch komických situací, které s sebou mateřství každý den přináší. Její myšlenky dnes inspirují a baví desetitisíce čtenářů. V roce 2016 získala Křišťálovou lupu v kategorii One (woman) show. Výběr toho nejlepšího držíte právě v rukou.


Veronika Hurdová

Aniž by v tom byl záměr, jdu celý život mimo hlavní proud. Na rozdíl od svého patnáctiletého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marján a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog a FB Krkavčí matka. Miluju les, nohy v teple a svého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.

Slavnostní křest proběhne 27. října 2017 v 16.00 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze. Knihu pokřtí herečka Lenka Krobotová. Brněnská beseda spojená s autogramiádou je plánována na 31. října 2017 v 17.00 v kavárně knihkupectví Dobrovský, Joštova.