Křest knihy Prima mazlíček

Křest knihy Prima mazlíček

Křest knihy Prima mazlíček

Psi by mohli vyprávět… Aneb psí život není jen prázdnou frází.

Nová kniha plná psích příběhů. Nechte si vyprávět od nejpovolanějších, jak dlouhá je cesta ke šťastné smečce. Prima mazlíček. Projekt online i televizní, který má jediný cíl: Zaujmout a pomoci potřebným zvířatům, přichází pod svou značkou s knihou třiceti skutečných příběhů vyprávěných psy i jejich pány nebo ošetřovateli. Těmi psy, kteří to neměli v některé etapě svého života snadné, a trvalo jim poměrně dlouho, než našli svou smečku. Své psí štěstí.

Prima mazlíček – Příběhy s dobrým koncem, které sepsala Klára Kotábová, ilustrací se ujala herečka Kateřina Kaira Hrachovcová.

Průvodce psí duší plný příběhů, které chytnou za srdce. Co vše musí pejsci prožít, aby našli svůj vysněný domov s měkkou pohovkou, stále plnou miskou, mořem lásky? Stačí podívat se do psích očí a zjistíte, že někdy může být taková výprava za štěstím pořádně složitá. Naštěstí jsou psi optimisté a vědí, že pokud se situace nevyvíjí dobře, tak to stále ještě není konec. Čtěte příběhy pejsků, kteří se museli o své místo na slunci porvat.

V prodeji od 16. srpna, doporučená cena: 279 Kč.

Knihu plnou emocí i šťastných konců vydává agentura Solootions, TV Prima a Euromedia.

Více na www.primamazlicek.cz