Křest čokolád Safari v ZOO Dvůr Králové

Křest čokolád Safari v ZOO Dvůr Králové

Křest čokolád Safari v ZOO Dvůr Králové

Křest čokolád SAFARI českého výrobce čokoládových produktů Carla.

V rámci sobotních oslav dětského dne v ZOO Dvůr Králové byly pokřtěny nové čokolády SAFARI od české čokoládovny Carla. Kmotrou čokolád se stala herečka Sabina Laurinová a moderátorkou akce byla oblíbená kuchařka české kuchyně Vendy. Křtu se zúčastnil i ředitel ZOO Dvůr Králové pan Přemysl Rabas, vedoucí prodeje pro tradiční trh firmy Carla pan Martin Tomáš a pan Igor Mašín, provozovatel gastro provozu zoologické zahrady.

 

Sobota 28. května patřila v královedvorské ZOO oslavě Mezinárodního dne dětí a křtu čokolád SAFARI firmy Carla se Sabinou Laurinovou a kuchařkou Vendy, která pro tuto příležitost vytvořila čokolízátka (Cake Pops) Carla. Návštěvníky královedvorské zahrady ale čekal tento den velmi pestrý program. Pro děti byla připravena čokoládová show s kuchařkou a blogerkou Vendy, která probíhala v čokopavilonu u Restaurantu Lemur. Děti si vyzkoušely výrobu čokoládových lízátek Carla a mohly ochutnat nejen mléčnou a hořkou čokoládu přímo z fontány, ale i další výrobky této české firmy ze Dvora Králového.

 

Podle počtu rozdaných čokoládových Cake Pops je již nyní jasné, že pavilonem prošlo více než 1500 dětí. Celá akce se nesla v duchu čokoládového sladkého mlsání, a to nejen dětí, ale i jejich rodičů.