Královny krásy strávily týden v Chorvatsku na jachtě Bemex Boot

Královny krásy strávily týden v Chorvatsku na jachtě Bemex Boot

Královny krásy strávily týden v Chorvatsku na jachtě Bemex Boot

Královny krásy strávily týden v Chorvatsku na jachtě Bemex Boot

Vítězky dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss prožily týden plný zábavy i dobrodružství na palubě jachty Bemex Boot. Spolu s celým týmem soutěže prozkoumávaly krásy chorvatské panenské přírody - opuštěné pláže a zátoky, ale i krásná města a národní parky. Vysportovaná těla vítězek v plavkách byla nekonečnou inspirací ke vzniku nejrůznějších snímků. Prostě dokonalý zážitek na začátku letní sezóny.

 

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková a Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková získaly jako jednu z cen týdenní pobyt na jachtě v Chorvatsku od společnosti Bemex Boot. Do maríny Dalmacie ve městě Sukošan se dívky bezpečně dopravily auty Peugeot od Autocentra BARTH. Právě zde započalo malé mořské dobrodružství nejen vítězek, ale i celého týmu soutěže Česká Miss. Všichni se nalodili na tři různé jachty, přiťukli si skleničkou Bohemia Sekt na šťastnou cestu a vypluli na moře.


 

První zastávkou byl přístav Skradin, kde se vítězky setkaly s ředitelem turistického centra. Během slavnostní večeře si vychutnaly místní rybí speciality. Druhý den ráno dívky vyrazily na prohlídku přírodního klenotu - národního parku Krka proslulého svými dech beroucími vodopády a jezery s průzračně čistou vodou. Fotograf David Váňa neváhal a ve svých fotografiích zvěčnil krásně opálená těla vítězek v plavkách značky Astratex.cz s dokonalým pozadím vodopádů.

 

Protože i krásná a zdravá pokožka potřebuje péči, dívky si na palubu přibalily dostatečné množství krémů značky AVON s vysokým UV faktorem a krémy po opalování. Obzvlášť Natálie Kotková chytala bronz, aby měla dobrý základ na chystané dovolené na surfech. O všem, co se dělo, navíc nezapomněla informovat své věrné fanoušky na blogu. Vyučená cukrářka Kristýna Kubíčková se pro změnu postarala o sladké zpestření a napekla pro celou posádku lahodné sladké záviny. O pravidelný pitný režim se pak postarala tradičně Bílinská Kyselka.

Dokonce ani tady na jachtě se dívky nevyhnuly práci - během celého týdne pomáhaly kapitánovi, učily se základům plachtění i vázání uzlů. Zkušená flotila soutěže Česká Miss tak mohla směle zamířit i mezi 140 ostrovů rozesetých na 300 kilometrech čtverečních. Na ostrově Ravni Žakan vítězky zdolaly horu, odkud si užily skutečně nepopsatelný pohled na Kornatské ostrovy. Ty jsou považovány za jeden z divů Chorvatska a nemají na pobřeží Jaderského moře obdoby. Dívky navštívily také ostrov Mana s filmovou

 

„pirátskou” pevností a zakotvily na bójce v Dugi otok, což v překladu znamená Dlouhý ostrov. Uprostřed tohoto ostrova se ukrývá unikátní slané jezero, které obsahuje soli a minerály působící blahodárně na pleť a údajně i duševní zdraví.

Kvůli rozbouřenému moři musela posádka vyčkat až do páteční rána, kdy se počasí uklidnilo. Náladu to ovšem nepokazilo! Dívky se kochaly přírodou, spatřily mnoho delfínů a užívaly si sluníčka. Andrea Bezděková si navíc s sebou vzala několik knížek, aby si mohla užít klidný relax. Po prvních nesnázích, kdy na hranicích nemohla najít pas, si ho opravdu zasloužila. V pátek ráno se pak dívky vydaly na bezpečnou zpáteční cestu do přístavu Sukošan, navštívily město Zadar a poté odcestovaly domů do České republiky.¨

A jaké tři věci by si vítězky soutěže Česká Miss 2016 vzaly na jachtu příště?

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková:

1. Hodně knih

2. Člověče nezlob se

3. Alespoň dva cestovní doklady 

Česká Miss World 2016 Natálie Kotková:

1. Kapitána Láďu z Bemex Boot

2. Chladící gel po opalování

3. Dostatek chleba na krmení racků

Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková:

1. Námořnické historky

2. Přítele

3. Větší zásobu Bílinské Kyselky