Koupelna se vzhledem bambusu

Koupelna se vzhledem bambusu

Koupelna se vzhledem bambusu

Každý den zde strávíme mnoho chvilek, přesto tuto místnost mnoho z nás zanedbává a řeší jen její funkčnost, nikoli vzhled. Pokud však obměníte jen několik málo detailů, uvidíte, že se z koupelny stane i místo odpočinku a relaxace, kde si užijete chvilky klidu a pohody. Přírodní materiály dodají koupelně útulný vzhled a citlivě zvolené barvy zase pocit komfortu. Ať už v koupelně trávíte jen pár minut denně, nebo jste zvyklí na několikahodinové koupele, po provedení několika drobných změn uvidíte, že se sem budete rádi vracet.

Koupelnu zútulní zemité barvy a jednoduché doplňky. Nebojte se svíček, které podpoří příjemnou atmosféru, ani květin, díky nimž se budete v koupelně cítit jako v oáze klidu. Otevřené úložné prostory z přírodních materiálů navíc dodají koupelně na vzdušnosti.

Nezapomínejte na pomůcky, díky kterým si dopřejete hloubkovou relaxaci při koupeli nebo ve sprše. Tělo skvěle uvolníte masážními rukavicí, pro relaxaci hlavy využijte oblíbené drbátko. Záda umyjete a namasírujete zároveň šikovným kartáčem s dlouhou praktickou rukojetí.

Co lépe zútulní koupelnu než měkounké ručníky a předložky? Volte je v takových barvách, které k sobě ladí a zároveň jsou vašimi oblíbenými. Uvidíte, že čas, strávený v koupelně, si díky těmto detailům užijete naplno.