Korytář bude reprezentovat Česko v zahraničí!

Korytář bude reprezentovat Česko v zahraničí!

Korytář bude reprezentovat Česko v zahraničí!

Vítěze soutěže Gay Roku Jiřího Korytáře čeká reprezentování Česka na mezinárodní soutěži Mr. Gay World 2016, která se uskuteční letos v dubnu na Maltě. Jiří Korytář vyhrál v červnu soutěž Gay Roku, která pak v září získala licenci. Jirka se teď pilně připravuje na mezinárodní finále. Několikrát týdně dochází do BodyBody, kde pod dozorem zkušených trenérů formuje svou postavu. S jídelníčkem mu pomáhá Zdeněk Barták z It's My Life.

„Beru svou nominaci do soutěže Mr Gay World velmi vážně, těší mě, že "nováček" na poli komunitních soutěží Gay roku obdržel prestižní licenci, a že budu reprezentovat Českou republiku na Maltě. Ruku v ruce s blížícím se světovým kláním, z něhož by měl vzejít svědomitý ambassador LGBTI komunity, jdou taky mé přípravy. Trénuji nyní pětkrát do týdne, v mém tréninkovém plánu velmi pomáhá právě cvičení BodyBody a výživové doplňky z It's My Life, o regeneraci se mi stará Zdeněk Barták a jeho sportovní masáže. Ačkoliv přípravy nepodceňuji, budu hlavně sám sebou, Jirkou Korytářem.,“ řekl Korytář.

S jednou z disciplín Korytářovi pomůže i světoznámý návrhář Osmany Laffita. „Spolupráce s Osmanym Laffitou je velmi inspirativní, neboť má na české reálie pohled "zvenčí", což se při přípravách národního kandidáta a jeho prezentaci pro zahraničí bude hodit. Bude to taková revidovaná reflexe souboru věcí typických pro náš národ. Velmi se těším na výsledek.,“ dodal Korytář.