Kořeny léčivých rostlin a vyrobíme z nich tinktury.

Kořeny léčivých rostlin a vyrobíme z nich tinktury.

Kořeny léčivých rostlin a vyrobíme z nich tinktury.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 9. díl
Sledujte v neděli 28. dubna 2019 v 11.45 na Primě
Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
V posledním dubnovém dílu vyryjeme ze země kořeny léčivých rostlin a vyrobíme z nich tinktury. Vybereme vhodné závlahy pro záhony i trávníky, aby byla vaše zahrádka jako ze škatulky i v parném létě, a budeme se věnovat také výběru a pěstování akvarijních rostlin. Papoušky, kteří byli přes zimu doma, přeneseme do letní voliéry. Poradíme, jak snížit vlhkost v domě pomocí sanační omítky.   

„Upečeme“ lákavé mýdlové zákusky, kterých se sice nenajíme, zato se s nimi krásně umyjeme. V rubrice Prima NÁPADY prořežeme a prostříháme stromy, abychom odlehčili korunám stromů, a navíc si ukážeme, jak využít větvičky stromů k dekoraci rámu zrcadla. Těšit se můžeme i na pravidelnou Listárnu Václava Větvičky
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.