Kořeněný nápoj, který zahřeje? Zkuste hot drink!

Kořeněný nápoj, který zahřeje? Zkuste hot drink!

Kořeněný nápoj, který zahřeje? Zkuste hot drink!

Období „hot drinků“ přichází.

Bageterie Boulevard rozšiřuje nabídku o nové nápoje pro chladné dny

Pravý svařený francouzský Cider, Perníkové Latté nebo života budivý Zázvorový čaj teď můžete ochutnat v kterékoli pobočce své oblíbené Bageterie Boulevard. Horký voňavý šálek totiž potěší nejenom tělo, ale i duši. Nové speciální „hot drinky“ jsou plné kořeněných chutí, tradičních vůní podzimu a zimy a dokonale zahřejí.

 

Zázvorový čaj je připraven z čerstvého zázvoru a máty a doplňuje ho pořádná dávka medu s plátky citronu. Skvěle se tak hodí nejen k zahřátí v chladném dni, ale i při nachlazení. Svařený pravý francouzský Cider s badyánem a hřebíčkem dochucený plátky čerstvých jablek, citronu a limetek zase jistě potěší milovníky voňavých a kořeněných „hot drinků“. Pokud však holdujete kávě a víte, že vás spolehlivě zahřeje šálek pořádného „kafe“, neváhejte, je tu pro vás speciální Perníkové Latté. Espresso s perníkovým kořením v mléčné pěně vám nejen rozproudí krev, ale také připomene kouzlo blížících se Vánoc.

K celkové nabídce horkých nápojů Bageterie Boulevard patří už tradičně i velmi oblíbená horká čokoláda s poctivou domácí šlehačkou nebo čaj z čerstvé máty.

Dnes populární horké kořeněné nápoje mají svůj prapůvod v 18. století. Už v té době lidé věděli, že správně zvolené koření a ta pravá surovina dokážou organismus dokonale prohřát a podpořit imunitu v chladných i mrazivých dnech. Odborníci dokonce doporučují vypít minimálně jednou denně teplý nápoj pro podporu našeho organismu.

Více informací naleznete na www.bb.cz