Konkurz! Hledají se talentovaní mladí zpěváci!

Konkurz! Hledají se talentovaní mladí zpěváci!

Konkurz! Hledají se talentovaní mladí zpěváci!

EXKLUZIVNĚ: Světoznámí britští producenti hledají nový boyband!

 Zpěváky si vyberou v září v Čechách a na Slovensku!

 

 

Přichází mezinárodní hudební senzace! Pěvecký projekt, jaký nemá v našich končinách obdoby! Dvojice celosvětově uznávaných, renomovaných producentů hledá nový boyband pro světový trh. Jeho členy chce najít v Čechách a na Slovensku. Talenty si budou vybírat osobně.

 

Čeští a slovenští pěvečtí talenti by měli zbystřit pozornost. Už v září totiž vypukne megaprojekt světových rozměrů pod taktovkou zahraničních hudebních kapacit! Britští hudební TOP producenti Denis Ingoldsby a Andrew Murray hledají nový boyband pro světový trh.

 

„V průběhu posledních 18ti měsíců jsme spolupracovali s Českou a Slovenskou republikou a za ten čas jsme potkali několik úžasně talentovaných lidí. Jsme nadšeni a velmi se na tento projekt těšíme. Chceme objevit skupinu, na kterou budou obě vaše země hrdé a která bude zároveň schopna změřit si síly s konkurencí na velkých pódiích,“  vysvětluje skladatel Andrew Murray na margo toho, proč při hledání nových hvězd s kolegou směrují právě k nám. Po velkém úspěchu dvojice ruských dívek známých jako TATU, které jsme produkovali, není pochyb, že i v dalších částech Evropy je množství talentů, na které svět teprve čeká a potřebují pomocnou ruku, která je podpoří, aby dostali šanci být vyslyšeni a viděni v mezinárodním měřítku. Po našich služebních cestách do České republiky a na Slovensko, během nichž jsme množství takových talentů potkali, jsem o tom přesvědčen ještě více. Takže jsme tu, abychom jim pomohli tyto sny splnit, " doplňuje producent Denis Ingoldsby, kterého

 

v našich končinách v minulosti upoutaly dva výjimečné talenty. Prvním z nich je úspěšná dívčí skupina 5Angels, s níž už více než rok spolupracují ve Velké Británii. Druhým objevem je slovenská skupina Lavagance v čele s frontmanem Markem Rakovickým, která v uplynulém roce zabodovala svými hity Gabriel a Princess Of The Light.

Dívčí skupina 5Angels

 

Britský megaprojekt má i svého českého producenta, kterým je produkční a filmová agentura NEMOROS. Ta podporuje mladé talenty v České republice již několik let. „Přívlastek Mega má při tomto projektu skutečně své opodstatnění. Neumím si představit větší podporu našich mladých talentů, než pracovat pod vedením takových světových kapacit. Nabídka Denisa Ingoldsbyho na spolupráci se prostě neodmítá a jsem hrdý na to, že si vybral právě nás," vyjádřil se ředitel agentury.

 

Na Slovensku projekt zastřešuje hudební PR agentura SOUL FOR SHOW, která se již několik let podílí na úspěších zpěvačky Celeste Buckingham, spolupracuje s Majkem Spiritem či skupinou Polemic a propaguje umělce legendárního českého vydavatelství Supraphon na Slovensku.

 

Jak se tvůrci projektu vyjádřili, připravit se mohou kluci z České a Slovenské republiky ve věku 15 – 20 let. Všechny potřebné detaily, místa i termíny castingů a podmínky přihlášek do boybandu oficiálně zveřejní již v průběhu příštího týdne. Tehdy zároveň spustí a zveřejní přihlašovací systém na castingy.

 

 

Zdroj: Kloboukfilm