Koně pro Kapku naděje

Koně pro Kapku naděje

Koně pro Kapku naděje

Na benefiční akci Koně pro Kapku naděje se vybralo více jak 120 000 korun

Poslední červencová sobota patřila mimo jiné IV. ročníku benefiční akce s názvem Koně pro Kapku naděje. Návštěvníci si užili jezdeckou přehlídku plnou krásné hudby, tance, efektů a pestrých kostýmů. Cílem akce však bylo nejenom pobavit diváky, ale také vybrat finanční obnos pro Klaudiánovu nemocnici v Mladé Boleslavi. Na akci se podařilo vybrat výtěžek ve výši 126 535 korun.

 

Finanční obnos vybraný ze vstupného bude použit k zakoupení infuzních pump, dále pak pro podporu oddělení dětské hemato-onkologie. Dar v závěru akce převzala ředitelka fondu Kapky naděje, Elen Švarcová.

„Jsme moc rádi, že benefiční akce měla velkou účast. Těší nás, že si návštěvníci program užili a zároveň se vybrala částka, která mladoboleslavské Klaudiánově nemocnici velmi pomůže,“ doplňuje k události Švarcová.

 

Jezdecká přehlídka nabídla až 50 koní různých plemen v doprovodu umělců z jezdeckého světa, a to v doprovodu hudby a speciálních efektů. Součástí odpoledního programu bylo i vystoupení členů baletního souboru Národního divadla či živá hudba v podání kapely Apple Jam Showband .

Akce byla pořádána 30. července v areálu Jezdecké školy Equus Kinský v Hradištku u Sadské

 

Záštitu nad projektem převzal podobně jako v loňském roce Středočeský kraj zastoupený hejtmanem Ing. Milošem Peterou.

Další informace naleznete na www.facebook.com/koneprokapku.