Koncert Nejslavnější české muzikály se přesouvá na únor 2023

Koncert Nejslavnější české muzikály se přesouvá na únor 2023

Koncert Nejslavnější české muzikály se přesouvá na únor 2023

Koncert Nejslavnější české muzikály – 20 let Divadla Broadway – se přesouvá na únor 2023

„Nejslavnější české muzikály – 20 let Divadla Broadway“ v pražské O2 areně mají nové datum konání. Původně plánovaný termín 26. února 2022 se přesouvá na 4. února 2023.

„Mrzí nás, že musíme kvůli dopadu koronavirové pandemie narozeninový koncert k příležitosti 20. výročí Divadla Broadway v pražské O2 areně přesunout. Vzhle-dem k výčtu účinkujících hvězd, celkové výpravě a časově náročnému zkoušení jednotlivých vystoupení, jsme byli nuceni koncert Nejslavnější české muzikály od-ložit, abychom mohli divákům garantovat ten nejlepší zážitek. Děkujeme všem našim příznivcům za pochopení a těšíme se v náhradním termínu 4. února 2023,“ sdělil producent Oldřich Lichtenberg.

Na koncertě vystoupí největší české hvězdy českých muzikálů – Alžbeta Barto-šová, Báda Basiková, Ilona Csáková, Michal David, Daniel Hůlka, Petra Janů, Petr Kolář, Leona Machálková, Václav Neckář, Sagvan Tofi, Marian Vojtko, Helena Vondráčková a další. Slavnostní večerem provedou Aleš Háma a Kristina Kloub-ková.

Již zakoupené vstupenky na původní termín koncertu v O2 areně 26. února 2022 zůstávají v platnosti i na nový termín 4. února 2023 a není potřeba je vyměňovat. Vstupenky jsou i nadále k dostání v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.