Knižní novinka od Sandry Brown: Skryté zlo

Knižní novinka od Sandry Brown: Skryté zlo

Knižní novinka od Sandry Brown: Skryté zlo

Knižní novinka od Sandry Brown: Skryté zlo

Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel.

 

Strhující příběh oblíbené texaské autorky, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění Sandry Brown je o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.

Sandra Brown (1948) se narodila v texaském městě Waco a je autorkou mnoha bestsellerů New York Times. Vystudovala angličtinu a literaturu, vystřídala řadu profesí: živila se jako herečka, manažerka, modelka a televizní reportérka.

K psaní ji přivedla náhoda, ale po úspěchu, který jí vzápětí přinesly první romány, se rozhodla pro psaní. Po etapě převážně ženských románů píše v poslední době především dobrodružné a detektivní příběhy plné napětí. Se svým manželem žije v Arlingtonu v Texasu.

Sandra Brown: Skryté zlo
Vydává Ikar, 368 stran, doporučená cena 299 Kč, vychází 1. 9. 2016