Kniha ODEMYKÁNÍ DĚTSKÉHO POTENCIÁLU nejen pro rodiče

Kniha ODEMYKÁNÍ DĚTSKÉHO POTENCIÁLU nejen pro rodiče

Kniha ODEMYKÁNÍ DĚTSKÉHO POTENCIÁLU nejen pro rodiče

Nová kniha Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné „Odemykání dětského potenciálu“ právě vychází

Právě vychází kniha Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné Odemykání dětského potenciálu. Kniha by měla pomoc rodičům v cestě za sebepoznáním jich samých, ale hlavně jejich dětí. Kniha vychází v nakladatelské skupině AlbatrosMedia.

Knižní novinka rodičům pomůže odhalit proč je důležité pomoci dětem objevit jejich talenty, jak je podpořit v rozvoji jejich silných stránek či jak budovat sebedůvěru. Kniha je rodičovským manuálem pro výchovu dětí v dnešním světě, aby se z nich mohli stát spokojení a úspěšní dospělí lidé.

Jedná se o druhou knihu, kterou Jan Mühlfeit vydává. První s názvem Pozitivní leader, se stala bestsellerem u nás i v zahraničí. . „Tato kniha by měla pomoci rodičům, aby objevili a rozvinuli přirozený talent svých dětí a umožnili jim tak nejenom úspěšný ale i šťastný život. Mimo jiné vycházíme i ze zkušeností z našich kurzů, kterými prošlo už více než 2000 dětí, studentů a rodičů v ČR i v zahraničí," říká Jan Mühlfeit. Na jeho slova navazuje spoluautorka publikace Kateřina Novotná. „Kniha vznikla také na základě našich osobních zkušeností - Honzy zkušenosti ze světa businessu a osobního rozvoje a mé ze světa vzdělávání a práce s dětmi. Knížka by neměla být striktním rádcem pro ideální výchovu, ale spíše průvodcem pro rodiče, kteří se chtějí dostat k dětem blíže a společně pracovat na sebepoznání, aby v životě mohli dělat to, co je opravdu naplňuje," uzavírá Kateřina Novotná, pro kterou je Odemykání dětského potenciálu knižní prvotinou.

Odemykání dětského potenciálu vychází stejně jako Pozitivní leader ve společnosti AlbatrosMedia. „Velmi si vážíme spolupráce s Janem Mühlfeitem, kterou společnost AlbatrosMedia navázala při jeho první knize Pozitivní leader a nyní v ní pokračuje dalším titulem Odemykání dětského potenciálu, jehož spoluautorkou je Kateřina Novotná. Také jsme rádi, že tématem další knihy je rodičovství a že nám v portfoliu (kromě krásných dětských knih vycházejících pod tradiční značkou Albatros) přibude kniha, jejímž cílem je vychovat z dětí spokojené a úspěšné dospělé lidi, schopné prosadit se v současném světě,“ pochvaluje si spolupráci s oběma autory Hana Hózová, šéfredaktorka nakladatelství Bizbooks, které spadá do skupiny AlbatrosMedia.

Více informací najdete na https://janmuhlfeit.com/cs/