Kniha, která poradí: ROSTLINNÁ ANTIBIOTIKA

Kniha, která poradí: ROSTLINNÁ ANTIBIOTIKA

Kniha, která poradí: ROSTLINNÁ ANTIBIOTIKA

ROSTLINNÁ ANTIBIOTIKA    Aruna M. Siewertová

Ve vydavatelství Noxi vychází další pozoruhodná publikace o lidském zdraví. Kniha Rostlinná antibiotika přináší jiný přístup k léčení nejčastějších onemocnění – a to pomocí rostlin, které mají výrazné antibiotické účinky. Tyto přirozené léky nemají vedlejší účinky na naše zdraví a bojují jak proti bakteriím, tak i proti virům a plísním.

______________________________________________________________________

Léčivé rostliny jsou v boji proti chorobám a zdravotním neduhům používané už od nepaměti. Pokud po nich sáhnete, podpoříte svůj imunitní systém v boji s choroboplodnými zárodky a rychle a důkladně se uzdravíte. V publikaci Rostlinná antibiotika najdete zajímavou historii chemických antibiotik a pohled na jejich klady a zápory, díky čemuž pochopíte, jak fungují a na jaké choroby jsou vhodné. V další části se seznámíte s principem působení přírodních léčiv a s podrobnými profily 30 nejúčinnějších rostlinných antibiotik. Poslední část knihy tvoří nejčastější infekční choroby a možnosti jejich přírodní léčby doplněné různými zajímavými tipy.

Díky knize Rostlinná antibiotika se můžete naučit, jak rychleji vyléčit infekční nemoci, jak bez vedlejších účinků porazit nejen bakterie, ale i viry a plísně; jak si celkově zlepšit zdravotní stav; jak si posilnit imunitu; jak svůj organismus zásobit množstvím minerálů a vitamínů; jak lépe zahojit rány; a jak posilnit účinek chemických antibiotik a zmírnit jejich negativní účinky.

 

Ukázka:

Rostlinné léky naopak podporují naše zdraví a přirozené funkce našeho těla. Často se během užívání rostlinných léků cítíme celkově mnohem lépe, i když objektivně vzato se počet bakterií nebo virů ještě vůbec nezmenšil. Spíme lépe, cítíme se silnější a už ne tak docela vydáni nemoci napospas. Získáme pocit, že sami něco děláme pro své zdraví, když si uděláme čas na koupel nohou, kloktání, přípravu čaje nebo zábalu. Léčivé rostliny nejen zmenší počet bakterií, ale pomohou našemu tělu opět vytvořit obranný systém, aby nám při příštím útoku mohl efektivně pomáhat. Rostlinné léky působí nejrůznějším způsobem, například:

• Podporují játra, náš nejdůležitější detoxikační orgán.

• Zásobují organismus vitaminy a minerálními látkami.

• Posilují střevní sliznici, takže může odlišit „dobré“ bakterie od těch „špatných“.

• Starají se o to, aby bylo naše tělo dobře proplachováno. Tak je mohou opustit odpadní látky, třeba zbytky odumřelých choroboplodných zárodků.

• Přispívají k dobrému hojení ran tím, že se postarají o dobrou dezinfekci a regeneraci kůže.

Svým mnohostranným působením přispívají rostliny k tomu, že nemoc pouze nepřestojíme, ale vyjdeme z ní posíleni. Tělo se lépe vypořádá s infekcí, a navíc dokáže lépe zatočit s možnými novými původci nemoci.

Z německého originálu Pflanzliche Antibiotika preložila Jana Pecharová.

Vychází 9. 10. 2015 ve vydavatelství NOXI za maloobchodní cenu 279 Kč.