Kiwi.com v sezóně průvodů Gay Pride nabízí lety do  6 evropských destinací za méně než 500 eur

Kiwi.com v sezóně průvodů Gay Pride nabízí lety do 6 evropských destinací za méně než 500 eur

Kiwi.com v sezóně průvodů Gay Pride nabízí lety do 6 evropských destinací za méně než 500 eur

Praha, 3. července 2017 - Kiwi.com, jeden z předních světových online vyhledávačů a prodejců letenek, oslavuje sezónu LGBT průvodů nabídkou výhodného itineráře pro všechny, kteří se na LGBT Parades chystají. Zájemci tak mohou pořídit letenkyaždo 6 evropských měst, v nichž se známé akce pro homosexuály, bisexuály a transsexuály konají, za celkovou cenu nižší než 500 eur.

Díky funkci tzv. MultiCity lze na Kiwi.com sestavit výhodný cestovní itinerář až o 6 evropských destinacích hostících Gay Pride průvody, za který zákazníci Kiwi.com zaplatí méně než500eur. Kiwi.com totiž při vyhledávání automaticky kombinuje lety  téměř 700 leteckých společností od tradičních po nízkonákladové, které spolu mnohdy standardně nespolupracují, a tak zajišťuje svým zákazníkům ty nejvýhodnější cenové nabídky letenek.
 
V rámci itineráře za celkovou cenu463eur (12 128 Kč*) s odletem z Prahy je možné podívat se na Pride Paradev Londýně v sobotu 8. července, CSD Parade v Mnichově (15. července), dálenavštívit Berlín s jehoprůvodem CSD Demo konaným22. července, Liverpool hostící 29. července Love Match, Stockholm s Pride Parade (5. srpna) a nakonec se vrátit do Prahy na její průvod Prague Pride (12. srpna).
Prozkoumejte tuto nebo jakoukoli jinou kombinaci letů na vyhledávači Kiwi.com.
*Kurz ČNB platný k 3. 7. 2017.
 
O společnosti Kiwi.com

Společnost Kiwi.com byla založena jako start-up čtyřiadvacetiletým Oliverem Dlouhým v Brně v roce 2012. Kiwi.com je inovativním celosvětovým vyhledávačem letenek zaměřujícím se na kombinace letů nespolupracujících aerolinek. Zákazníkům díky vlastnímu vyspělému technickému řešení vyhledává unikátní letecká spojení a cenové nabídky letenek. Společnost také nabízí záruku navazujících spojení. Kiwi.com patří mezi deset největších světových a pět největších evropských prodejců letenek. První letenky společnost prodala v březnu 2013 v desítkách kusů, zatímco dnes její měsíční obrat dosahuje více než 60 milionů eur při průměrných 6 000 objednávkách denně. Kiwi.com za svůj růst a úspěchy (tržby, počet uživatelů, investice, valuace) v minulém roce získalo od odborné poroty složené ze stovky investorů, mentorů a expertů titul Forbes Startup roku.