Kinder Bueno - Buenoskop: lahůdka s horoskopem!

Kinder Bueno - Buenoskop: lahůdka s horoskopem!

Kinder Bueno - Buenoskop: lahůdka s horoskopem!

Také vás fascinuje tajemství zvěrokruhu? Chcete zjistit, jak na tom budete s energií a jak se vyvinou vztahy s rodinou a přáteli? Přečtěte si horoskop, který jinde nenajdete, a pobavte se s Kinder Buenoskopem!

 Udělejte si chvíli pro sebe a vychutnejte si své Kinder Bueno s jedinečným horoskopem. Ať už jste citlivý rak, nebo tvrdohlavý býk, rozhodně sáhněte po této lahodné oplatce s polevou z mléčné čokolády, s mléčnou a lískooříškovou náplní. Stačí vybrat to správné balení s vaším znamením na obrázku a můžete se začíst do zábavného Buenoskopu uvnitř!

Během mlsání se můžete inspirovat v mnoha směrech – každé Kinder Bueno přináší jeden konkrétně zaměřený Buenoskop, který se týká určité životní oblasti. Lákavé tajemství zvěrokruhu navíc jistě potěší nejen vás, ale i vaše přátele a blízké. Darujte jim klasickou nebo bílou variantu Kinder Bueno a společně se inspirujte předpovědí uvnitř!

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě.  K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.