KiK: V námořnickém stylu

KiK: V námořnickém stylu

KiK: V námořnickém stylu

Všichni se už náramně těšíme na příjemné pocity, které v nás evokují pomalu ale jistě přicházející teplé dny. Teplo, slunce, dovolená – to všechno jsou snad nejhezčí okamžiky, které nás během roku čekají. Co byste řekli na to, kdybyste si mohli pocit slunných dní navodit už teď? Námořnická výzdoba z KiKu vám to umožní a vy si můžete připadat jako na riviéře.

Většina z nás tráví svou dovolenou u moře. Změna prostředí nás dobije pořádnou dávkou nové energie a zároveň nám přinese osvěžení do každodenního stereotypu. Ochutnávka místní gastronomie, poznávání jiné kultury nebo obdivování památek – to jsou věci, kterých se většina z nás nemůže dočkat. Abyste si mohli navodit teplé dny už teď, můžete si pořídit dekorace z KiKu v námořnické tematice

Skleněná váza 30 cm, 529 Kč

Loďka, 105 Kč

Pokladnička, 105 Kč


Dřevěné bedny od 349 KčJednou z možností je i příprava námořnického stolování, kterým ozvláštníte váš rodinný večer. Stylové letní doplňky, které působí jako suvenýr se postarají o jedinečnou atmosféru, díky které bude jídlo ještě chutnější a čas s vašimi blízkými příjemnější.


Námořnické dekorace od 45 Kč