Kenwood slaví 70 let na Prague Food Festivalu 2017

Kenwood slaví 70 let na Prague Food Festivalu 2017

Kenwood slaví 70 let na Prague Food Festivalu 2017

Největší koncentrace hvězdných šéfkuchařů bude k vidění ve stanu značky Kenwood v rámci letošního ročníku Prague Food Festivalu, který se uskuteční 26. – 28. 5. 2017 na Vyšehradě. Kenwood, tradiční britský výrobce kuchyňských spotřebičů, slaví 70 let existence a toto krásné jubileum oslaví jak jinak než ve společnosti nejlepších kuchařů a s vynikajícím jídlem!

 

 „Každý festivalový den uvidí návštěvníci show Morena Cedroniho, italského kuchaře a držitele dvou michelinských hvězd. Spolu s Morenem bude vařit také Riccardo Lucque a tým jeho kuchařů z restaurací patřících do skupiny La Collezzione. Oběma světovým kuchařům bude zdatně sekundovat ještě jeden „chef“ – nový kuchyňský robot Kenwood Cooking Chef Gourmet, který právě na Prague Food Festivalu uvádíme na trh, “ uvedl Andrea Natale, generální ředitel společnosti De’Longhi Praga s.r.o. zastupující značku Kenwood v České republice, Slovensku a Maďarsku.

 

Pro návštěvníky stanu Kenwood, který je umístěn v centrální části parku na Vyšehradě, je připravené pohodlné sezení s perfektním výhledem na práci šéfkuchařů. Návštěvníci budou mít možnost sledovat tyto kuchařské osobnosti a samozřejmě také ochutnat vybrané speciality, které se budou ihned servírovat.

 

Kuchyňské spotřebiče značky Kenwood budou k vidění i ve druhé části stanu, kde je možné si práci s roboty nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet.

 

 O společnosti Kenwood:

Společnost Kenwood byla založena v roce 1947 na principech zahrnujících kvalitu, inovace a design. Tyto principy zůstávají dodnes základem společnosti i jejích produktů. Je to také důvod, proč se každé tři vteřiny prodá jeden spotřebič Kenwood. Návrhy a vývoj probíhá o počátku ve Velké Británii za použití pouze těch nejkvalitnějších materiálů. Následně je každý spotřebič individuálně testován. Od tyčových mixérů, přes konvice až po kuchyňské roboty Kenwood vyrábí produkty, které zákazníků udělají radost, usnadní jim každodenní práci v kuchyni a mohou se na ně zcela spolehnout. Cílem značky je vyrábět spotřebiče, které se budou přizpůsobovat rychle se měnícímu životnímu stylu jejích zákazníků, kteří jsou hlavní hnací sílou pro všechny inovace. Pro více informací navštivte: www.kenwoodworld.cz