Kdo vystoupí na koncertu Tvoje tvář má známý hlas? Známe kompletní seznam hvězd!

Kdo vystoupí na koncertu Tvoje tvář má známý hlas? Známe kompletní seznam hvězd!

Kdo vystoupí na koncertu Tvoje tvář má známý hlas? Známe kompletní seznam hvězd!

Televize Nova odtajnila kompletní seznam účinkujících, kteří vystoupí na koncertu Tvoje tvář má známý hlas! Během velkolepé show plné dechberoucích proměn, kterou televize Nova připravuje ve spolupráci s O2 arenou, vystoupí hvězdy napříč všemi šesti řadami stejnojmenného televizního pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 21. prosince 2019 od 14:00 a od 19:00 v pražské O2 areně. Moderátory a průvodci celého koncertního zážitku budou taktéž pro diváky dobře známé tváře - Ondřej Sokol a Jakub Kohák.

Vstupenky jsou v prodeji zde: https://www.ticketportal.cz/event/TVOJE_TVAR_MA_ZNAMY_HLAS

Kompletní seznam hvězd, na které se můžete těšit:

Jitka Boho

Eva Burešová

Jan Cina

Patrik Děrgel

Vojtěch Drahokoupil

Anna Fialová

Markéta Konvičková

Jan Kopečný

David Kraus

Marek Lambora

Leona Machálková

Tereza Mašková

Tomáš Matonoha

Iva Pazderková

Milan Peroutka

Petr Rychlý

Anna Slováčková

Roman Zach

A v jaké světové nebo české interprety se hvězdy show Tvoje tvář má známý hlas promění? Jan Cina připomene svou triumfální proměnu v Montserrat Caballé, Iva Pazderková rozproudí O2 arenu jako Lady Gaga, Patrik Děrgel rozněžní fanoušky proměněný v Harryho Stylese nebo Anna Fialová ukáže svůj neskutečný pěvecký rozsah jako Sia! Další proměny budou pro návštěvníky koncertu překvapením!

Televize Nova přináší dvojitý koncert Tvoje tvář má známý hlas na základě mimořádně úspěšné televizní show plné překvapivých proměn, špičkové práce maskérů, kostymérů i tanečníků. Nyní mají diváci jedinečnou možnost zažít neopakovatelnou atmosféru ve velkolepém prostředí pražské O2 areny! Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal. Pořadatelem koncertu je televize Nova a společnost Bestsport. Partnerem projektu je Idnes Premium.