Kavitace hubneme bez dřiny

Kavitace hubneme bez dřiny

Kavitace hubneme bez dřiny

Dokonalá postava do plavek!
Je právě nejvyšší čas „doladit“ tělo tak, abyste oslnila v plavkách! Přitom se nemusíte vůbec týrat v posilovnách, stačí vyzkoušet kavitaci – tzv. ultrazvukovou liposukci, která pomůže vytvarovat problematické partie břicha, hýždí a stehen.
Bezbolestné, maximálně čtyřicetiminutové ošetření je založeno na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku. Za pomoci speciálního přístroje CAVITALyse nízkofrekvenční ultrazvukové vlny naruší a rozbijí tukové buňky. Klientka přitom cítí jen lehké mravenčení a pocit tepla. Rozpuštěný tuk se z těla vyplavuje metabolicky, je zpracován převážně játry. Proto je den před zákrokem a v den zákroku nutné dodržovat dostatečný pitný režim. Ideální je vypít alespoň 2 a půl litru tekutin nejlépe neslazené a neperlivé vody.
Další ošetření touto neinvazivní metodou je vhodné po sedmi dnech. Pro dosažení požadovaných výsledků se doporučuje celkem 5 návštěv. Klinické studie ukázaly, že už po prvním ošetření přístrojem CAVITAyse průměrně dochází k redukci objemu problematických částí těla o 1,62 cm!

Tato procedura se je určena pro zdravé osoby. Kontraindikací jsou např. srdeční a onkologická onemocnění, poruchy činnosti jater, ledvin a štítné žlázy, těhotenství či přítomnost nitroděložního tělíska při ošetřování břicha.
Náš tip:
Nejlepších výsledků dosáhnete tzv. trojkombinací účinných metod. Buněčné membrány nabourají ultrazvukové destičky, pak následuje již zmíněná kavitace a ošetření se zakončí přístrojovou lymfatickou masáží. Ta narušuje tukové buňky, prokrvuje pokožku a zpevňuje ochablé podkožní vazivo. Jakou kombinaci přístrojů využít a jak často, vám rádi poradí v Salonu Korunka .
Cena jednoho ošetření je 1 200 Kč.
20 let Salonu Korunka
Salon Korunka byl otevřen v roce 1997. Za 20 let existence se vyprofiloval jako špičkové kosmetické pracoviště s vysoce kvalifikovaným personálem a s osobním přístupem ke každému klientovi. Majitelka salonu Jana Petráková pravidelně navštěvuje tuzemské a mezinárodní kosmetické výstavy a veletrhy. Korunka tak vždy přichází mezi prvními s novými metodami a trendy v péči o pleť i o celé tělo.