Kavárny Starbucks pro své hosty inovují prostředí

Kavárny Starbucks pro své hosty inovují prostředí

Kavárny Starbucks pro své hosty inovují prostředí

 

                                                                                  KAVÁRNY STARBUCKS V NOVÉM KABÁTĚ

Tři pražské kavárny Starbucks nabízejí zákazníkům pohodlí modernizovaného interiéru

Starbucks Coffee Company (Nasdaq: SBUX) a její joint venture partner AmRest Holdings SE (WSE: EAT) v průběhu prvního pololetí letošního roku realizovaly rekonstrukci tří kaváren, které zahájily svůj provoz v roce 2008. Nový design si zákazníci mohou užívat v kavárnách na Staroměstském náměstí, v Palladiu a ve vůbec první kavárně Starbucks v ČR na Malostranském náměstí.

„Starbucks je známý pro svůj inovativní přístup a úzké spojení se zákazníky, i z těchto důvodů jsme se rozhodli provést významné investice do rekonstrukcí tří našich kaváren, abychom představili nejnovější designové trendy i na českém trhu a zvýšili komfort návštěvy v našich kavárnách. Nové prostory jsou vždy inspirovány základními principy a příběhem značky Starbucks, to vše v souladu s okolím jednotlivých kaváren,“ uvedl Brian Aherne, Regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a jižní Polsko.

Kavárna na Malostranském náměstí prošla celkovou rekonstrukcí za účelem zpříjemnit posezení zákazníků, prosvětlit celý prostor, zlepšit přístupnost k baru a celkovou plynulost pohybu v kavárně. Kavárna je nově doplněna kovovými a litinovými prvky v kombinaci s bílo-šedou barvou stěn a vybavením z tmavého dřeva. Osvětlení dodává dramatický nádech výzdobě interiéru a doplňkové zboží je umístěno v nově navrženém regálovém systému.

Vintage barva fasády budovy, ve které se nachází kavárna na Staroměstském náměstí, vnukla designérům myšlenku přenést stejný styl do interiéru kavárny a s ním opticky zvětšit prostor. Příjemně chladivá šedá barva stěn je výstižně zkombinována s vybavením z tmavého dubového dřeva a důležitý prvek zajišťující pohodlné posezení představují dlouhé pohovky Chesterfield. Výzdoba kavárny vypráví staletý příběh kávy, jejího původu, historie a obchodních cest, kterými se dostává do světa.

Renovace kavárny v Palladiu posílila vyjádření identity značky prostřednictvím nadčasového designu – kombinace zelenkavé barvy a tmavého dubu. Do prostoru kavárny bylo přidáno více míst k sezení spolu se zelení zajišťující soukromí zákazníků. Výzdoba interiéru přibližuje vnímání chutí při ochutnávce různých druhů káv.

O společnosti Starbucks

Již od svého založení v roce 1971 Starbucks Coffee Company pečlivě vybírá a praží nejkvalitnější kávová zrna arabica z celého světa. Dnes, s kavárnami po celém světě, Starbucks patří mezi přední světové zpracovatele a prodejce kávy. Filozofie společnosti je založena na profesionálním přístupu a dokonalosti poskytovaných služeb garantujících všem zákazníkům jedinečný požitek s každým šálkem kávy Starbucks. Pro více informací navštivte naše kavárny, webové stránky nebo facebook: www.starbucks.com, www.starbuckscoffee.cz, Starbucks Česká republika.

 

Kavárny Starbucks v České republice: Malostranské náměstí, Palladium (2 kavárny), Letiště Praha Ruzyně, Václavské náměstí (2 kavárny), Staroměstské náměstí, Avion Park Zličín, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Palác Archa, Vítězné náměstí, Forum Nová Karolina Ostrava, I. P. Pavlova, Centrum Černý Most, Pražský hrad, Avion Shopping Park Ostrava.

 

O společnosti AmRest

AmRest Holdings N.V. (AmRest, WSE: EAT) je největší nezávislý provozovatel restaurací ve střední a východní Evropě. Od roku 1993 získal na základě licenčních dohod a partnerské spolupráce mezi své klienty společnosti jako KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest vlastní také značku La Tagliatella a nedávno získal také dvě jedinečné značky působící v Číně – Blure Frog a Kabb; otevřel také první restauraci Stubb’s. V současnosti AmRest spravuje téměř 720 provozoven předních řetězců rychlého občerstvení a neformálních restaurací. Společnost působí v Polsku, České republice, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Rusku, Spojených státech a provozuje kavárny Starbucks v Polsku, České republice a v Maďarsku. Pod heslem „vše je možné“ poskytuje 16 000 zaměstnanců společnosti ve 13 zemích každý den špičkové služby a nabízí výrobky té nejvyšší kvality. AmRest provozuje restaurace prostřednictvím licenční dohody, kterou neposkytuje dalším společnostem. Více informací naleznete na www.amrest.eu