Kavárny Starbuck´s : opět s novými chutěmi. Neodoláte!

Kavárny Starbuck´s : opět s novými chutěmi. Neodoláte!

Kavárny Starbuck´s : opět s novými chutěmi. Neodoláte!

NOVÁ CHUŤOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ VE STARBUCKS!

 Limitovaná edice kávy Origin Espresso nabídne zákazníkům možnost volby espressa do jejich oblíbeného nápoje

Starbucks Coffee Company (Nasdaq: SBUX) a její joint venture partner AmRest Holdings SE (WSE: EAT) se svou podzimní nabídkou přinášejí jedinečnou příležitost objevovat nevšední kávové zážitky a užívat si nové chutě oblíbených espresso nápojů. Od září si zákazníci budou moci volit mezi klasickým Espresso Roast a speciálním Starbucks Origin Espresso, které bude představováno v limitovaných edicích. První novinkou této prémiové nabídky je Guatemala Antigua, pojmenovaná podle regionu, ze kterého pochází, a který je považován za oblast pěstování jedné z nejlepších káv arabica na světě. S podzimní nabídkou se také vrací všemi očekávané dýňové Pumkin Spice Latte a sezónní zrnková káva Starbucks Anniversary Blend, doplněné podzimní edicí hrnků a termohrnků. Podzimní nabídka bude v prodeji od 9. září do 3. listopadu, 2014.

Káva Guatemala Antigua je jednodruhová komplexní káva s jemnou kořeněnou příchutí s nádechem kakaa, která se výrazně liší od směsi Espresso Roast. Je pěstována na několika malých farmách v okolí města Antigua, jehož sopečná půda bohatá na minerály je pro pěstování těch nejlepších kávových zrn ideální. Říká se, že Antigua je ve světě kávy tím, co regiony Burgundska a Šampaně v oblasti vína.   Guatemala Antigua uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají alternativní a neočekávané kávové zážitky. 

„Rádi pomáháme našim zákazníkům objevovat nové kávové zážitky a prostřednictvím nejrůznějších inovací rozšiřovat možnosti volby složení jejich nápojů, aby si každý mohl vychutnat kávu právě tak, jak ji má nejraději. Limitované edice prémiových káv Origin Espresso umožní nahradit klasické Espresso Roast novou jedinečnou chutí,“ uvedl Brian Aherne, regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a jižní Polsko a dodal: „Věříme, že si zákazníci Origin Espresso oblíbí a budou s námi prozkoumávat nejrůznější kouty kávového světa.“

Produkty představené v podzimní nabídce

Sezónní nápoj:

 Pumpkin Spice Latte (PSL) jedinečný horký nápoj kombinující latte s dýňovým sirupem, domácí šlehačkou a jemně kořeněným posypem je oblíbený po celém světě. Možnost vychutnat si tento nápoj s novým Guatemala Antigua Origin Espressem jej zaručeně přenese do nové dimenze chuti.

Zrnková káva:

 Starbucks® Anniversary Blend – komplexní směs káv z Asie/Tichomoří a letité indonéské kávy s vysokou plností chuti, která vzniká uležením zelené (nepražené) kávy ve speciálních skladech v Singapuru po dobu 3 až 5 let a dodává této směsi punc jedinečnosti. Starbucks® Anniversary Blend, káva s výraznou a kořenitou příchutí, byla poprvé představena v roce 1996 k oslavě 25letého výročí značky Starbucks a její unikátní chuť z ní učinila směs, která je každoročně netrpělivě očekávána.

Zákusky:

 Dýňový řez a švestkový koláč   

  •                            

 O společnosti Starbucks

Již od svého založení v roce 1971 Starbucks Coffee Company pečlivě vybírá a praží nejkvalitnější kávová zrna arabica z celého světa. Dnes, s kavárnami po celém světě, Starbucks patří mezi přední světové zpracovatele a prodejce kávy. Filozofie společnosti je založena na profesionálním přístupu a dokonalosti poskytovaných služeb garantujících všem zákazníkům jedinečný požitek s každým šálkem kávy Starbucks. Pro více informací navštivte naše kavárny, webové stránky nebo facebook: www.starbucks.com, www.starbuckscoffee.cz, Starbucks Česká republika.

 

Kavárny Starbucks v České republice: Malostranské náměstí, Palladium (2 kavárny), Letiště Praha Ruzyně, Václavské náměstí (2 kavárny), Staroměstské náměstí, Avion Park Zličín, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Palác Archa, Vítězné náměstí, Forum Nová Karolina Ostrava, I. P. Pavlova, Centrum Černý Most, Pražský hrad, Avion Shopping Park Ostrava, Florentinum Praha.

 

O společnosti AmRest

AmRest Holdings N.V. (AmRest, WSE: EAT) je největší nezávislý provozovatel restaurací ve střední a východní Evropě. Od roku 1993 získal na základě licenčních dohod a partnerské spolupráce mezi své klienty společnosti jako KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest vlastní také značku La Tagliatella a nedávno získal také dvě jedinečné značky působící v Číně – Blure Frog a Kabb; otevřel také první restauraci Stubb’s. V současnosti AmRest spravuje téměř 720 provozoven předních řetězců rychlého občerstvení a neformálních restaurací. Společnost působí v Polsku, České republice, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Rusku, Spojených státech a provozuje kavárny Starbucks v Polsku,

České republice a v Maďarsku. Pod heslem „vše je možné“ poskytuje 16 000 zaměstnanců společnosti ve 13 zemích každý den špičkové služby a nabízí výrobky té nejvyšší kvality. AmRest provozuje restaurace prostřednictvím licenční dohody, kterou neposkytuje dalším společnostem. Více informací naleznete na www.amrest.eu.