Kateřina Kaira Hrachovcová – její skutečná tvář

Kateřina Kaira Hrachovcová – její skutečná tvář

Kateřina Kaira Hrachovcová – její skutečná tvář

Kateřina Kaira Hrachovcová – její skutečná tvář

Kateřina Kaira Hrachovcová má v primáckém seriálu Přístav v roli Mileny osobitý styl chování i oblékání. Ve středečním dílu ji ani její kolegyně Hanu Gregorovou a Zuzanu Slavíkovou málem nepoznáte. Ale podívejte se také na Kaiřiny civilní fotky, na nichž vypadá o dvacet let mladší.

 

V seriálu Přístav se momentálně natáčí film. A právě v něm si zahraje i trojice Arleta (Zuzana Slavíková), Libuše (Hana Gregorová) a Milena (Kateřina Kaira Hrachovcová). Protože mají představovat vesnické ženy, podle toho jsou i oblečené – šátky na hlavách, svetry, nechybí tepláky a zástěra. „Oblékli nás tak, jak si scenáristi filmu představují, že mají vesnické ženy vypadat. Nám se to moc nelíbí, chtěly jsme vypadat lépe, například Libuše, kterou představuju v seriálu já, by si na sebe tepláky v životě neoblékla, ona se snaží být vždy upravená. A já sama za sebe? „Běžné tepláky bych si na sebe taky neoblékla, ale mám jedny šmrncovní džínové, ty nosím ráda,“ říká Hana Gregorová.

FOTO PETR KOZLÍK
Má figura v seriálu je svým způsobem absurdní a tomu odpovídá i to, jak chodí oblékaná - po svém, ale nejlépe, jak umí. Říkám, že kostým dělá herce. A tyto kostýmy jsou skvělé a i díky nim se mi Milena moc dobře hraje. Mileně se nelíbí, když má hrát v komparsu vesnickou ženu a má mít na sobě tepláky. Mně jako Kaiře to ale nevadilo, protože kostým i v tomto případě dotvářel roli. Měla jsem navíc silné brýle, přes které jsem skoro vůbec neviděla, což s sebou neslo docela legrační momenty,“ vysvětlovala herečka, která v tomto převleku vypadala mnohem starší.
 

Naprosto úchvatně herečka naopak vypadala při nedávném focení pro magazín MF DNES. „Fotky vznikly k rozhovoru a vypovídaly o mně stejně jako jeho text.Focení bylo moc příjemné a přirozené, s týmem, který na něm pracoval, jsme se domluvili, že si přinesu oblečení podle své představy a na místě vymyslíme, jak budou fotky vypadat, a doladíme detaily. Výsledek se mi moc líbí. Na fotkách nejsem v žádné roli, tohle jsem skutečná já, tak se opravdu cítím, ty fotky stejně jako text jsou o mně jako o ženě, o člověku,“ říká herečka.

FOTO PETR KOZLÍK