Kate Hudson prezentuje úspěšnou módní značku

Kate Hudson prezentuje úspěšnou módní značku

Kate Hudson prezentuje úspěšnou módní značku

Společnost Lindex začala spolupracovat se světoznámou herečkou Kate Hudson, která se stala modelkou a múzou velké kampaně pro sezónu Jaro/Léto.

Herečka s několika nominacemi na Oskary, matka dvou dětí, je svou vřelostí a upřímnou osobností i nepopiratelným talentem a krásou dokonalou modelkou a múzou jarní a letní kolekce společnosti Lindex.

„Jsme nadšeni, že toto jaro spolupracujeme s Kate Hudson. Myslím, že Kate dokonale vystihuje naši módu, a to jak svou vřelostí a jiskrností, tak i svým zcela zjevným smyslem pro styl,“ říká Johan Hallin, konceptový a marketingový ředitel ve společnosti Lindex.

Katiin život, jež se neustále pohybuje mezi kontinenty, napomáhá inspirovat její charakteristický styl. Kate svůj čas dělí mezi Londýn a Los Angeles, a tak ve svém stylu kombinuje kalifornskou eleganci a výjimečnost, s jakou se setkáte na rudých kobercích, a evropský šik styl. Kate není jen herečka; její celoživotní vášní je i móda.

„Tato kolekce je tak svěží a jedinečná,“ říká Kate Hudson. „Svou módností a přístupností osloví spoustu různých typů žen, bez ohledu na to, jakou profesi vykonávají.“

Kate Hudson bude spolupracovat se společností Lindex na třech kolekcích. Ta první představuje svěží interpretaci bohémského trendu, vyznačující se sytými, výraznými barvami a oblečením z kašmíru, vysoce kvalitními pletenými oděvy a výšivkami. Styl další kolekce je více městský a zákazníci v něm najdou pohodlné kalhoty, žerzejové oblečení, vrstvení a mírný charakter sportovního oblečení. Poslední kolekce je veselá a sexy, a svoji inspiraci čerpá v Japonsku. Mezi výrazné kousky patří volné bundy ve stylu kimona s květinovým potiskem, splývavé halenky, rovné, nakrátko střižené kalhoty a asymetrické lemování na šatech a sukních.

„Spolupráce se společností Lindex na této kampani mě opravdu moc bavila. Oblečení má inspiraci v uvolněných, elegantních a bohémských trendech, kolekce je rozvolněná, ale přesto má jasnou strukturu. Jde o velice výraznou řadu a já si myslím, že se ženám bude moc líbit,“ tvrdí Kate Hudson.

Kolekce pro jaro a léto 2014 bude uvedena na trh ve všech prodejnách společnosti Lindex v 16 státech i na webu lindex.com, a to 19. března.