Karel Gott a Lucie Bílá nazpívali po deseti letech nový duet

Karel Gott a Lucie Bílá nazpívali po deseti letech nový duet

Karel Gott a Lucie Bílá nazpívali po deseti letech nový duet

KAREL GOTT & LUCIE BÍLÁ nazpívali po deseti letech nový duet Na křídlech slavíků.

Mnohonásobní slavíci Karel Gott a Lucie Bílá nazpívali po deseti letech nový duet a zařadili ho do nové edice svého společného alba Duety. Nahrávka vyjde v pátek 26. října.

Legendární album Karla Gotta a Lucie Bílé a vyšlo poprvé v roce 1997 a stalo se prodejním trhákem. Ve verzi rozšířené o skladbu Krása vyšlo o dvanáct let později. „Duety Karla s Luckou jsou v mnohém výjimečným titulem. Bez nadsázky se jedná o vůbec nejúspěšnější české album duetů v historii,“ hodnotí album ředitel hudebního vydavatelství Warner Music Vladimír Kočandrle. Duety se staly jedním z nejprodávanějších titulů obou slavíků. Edice 2018 vychází obohacená o novinku Na křídlech slavíků, které pro oba umělce napsali Michal David a Patricie.

Tracklist:

1. Na křídlech slavíků, 2. Krása, 3. Co sudičky přály nám, 4. Za střípek lásky, 5. Jarní setkání, 6. Jen jednou smím se ti lásko zdát, 7. Potmě jsme všichni stejní, 8. Hold lásce, 9. S muzikou, 10.  Pánbůh se splet, 11. Krédo, 12. Píseň nám kouzlo skrývá, 13. Fax mi, bejby, neposílej, 14. Poslední noc, 15. Šťastná hvězda, 16. Amor ti vieta, 17. Sen v nás zůstává.