KAPELY NEBE & MIRAI PŘEDSTAVILI V KLUBECH ZCELA NOVÝ HUDEBNÍ KONCEPT, KTERÝ LIDI BAVÍ!

KAPELY NEBE & MIRAI PŘEDSTAVILI V KLUBECH ZCELA NOVÝ HUDEBNÍ KONCEPT, KTERÝ LIDI BAVÍ!

KAPELY NEBE & MIRAI PŘEDSTAVILI V KLUBECH ZCELA NOVÝ HUDEBNÍ KONCEPT, KTERÝ LIDI BAVÍ!

KAPELY MIRAI & NEBE PŘEDSTAVILI V KLUBECH ZCELA NOVÝ HUDEBNÍ KONCEPT, KTERÝ LIDI BAVÍ!

Páteční koncert ve Valašském Meziříčí hlásí vyprodáno. Na zbylé čtyři zastávky ještě pár vstupenek zbývá.

Společné turné kapel Mirai a Nebe, které nese symbolický název ZAJEDENPROVAZ, je za polovinou a návštěvníci se shodují v tom, že takovou energii, která z koncertů jde, dlouho nezažili. Chvílemi ani není jasné, kde je vlastně podium, neb produkce se spontánně odehrává i přímo mezi divaky, kteří jsou tak vtaženi do víru dění. Koncept, kdy se muzikanti i repertoár prolínají a fanoušci jsou po celou dobu v absolutní blízkosti s kapelou a samotný koncert spoluvytvářejí, je na české scéně zcela jedinečný. Obě kapely se navíc probojovaly do TOP 100 ankety Mattoni Hvězda Internetu 2016.

Jitka Janů  

Kapely Nebe a Mirai spojuje chuť dělat kvalitní českou muziku s chytlavými melodiemi, silnými texty, energií a emocemi. Do konce turné zbývá posledních pět koncertů. Páteční Valašské Meziříčí hlásí vyprodáno. Do Rychnova, Opavy, Zlína a Vrchlabí ještě několik vstupenek zbývá.

„Tour si užíváme plnými doušky. Kéž by byla ještě delší. Lidi, co dojdou, nám energii vrací a kromě toho si parádně rozumíme s klukama z Nebe. O tento speciální dvojkoncert již projevily zájem i některé festivaly na příští léto, takže podzimním tour to rozhodně nekončí! Kdo nedorazil, měl by to napravit," říká s úsměvem Mirai Navrátil, frontman kapely Mirai.

Jitka Janů  

„S klukama z Mirai se nám hraje skvěle. Jsou to všichni skvělí muzikanti a jako lidi máme stejný styl humoru, takže naše turné je cirkus se vším všudy. Jediná černá kaňka, která se s námi táhne, jsou různá nachlazení, kterých se od začátku nemůžeme zbavit. Ale to asi patří k tomu podzimu a sychravému počasí. Lidi na koncertech jsou úžasní, je vidět, že je tenhle unikátní koncert baví a my už se nemůžeme dočkat na skoro domácí půdu do ValMezu a Opavy, kde nás čekají vyprodané kluby“, zaznělo od Petra Harazina, zpěváka kapely Nebe.

 

Obě kapely během dvouhodinového setu představili své největší hity jako „Vteřina“, „Než se rozední“, „Zkus na chvíli mi lhát“, „Cesta z města“, „Divadlo“, „Dítě robotí“, ale také nové skladby z chystaných desek. Obě skupiny plánují vydání nového alba v průběhu příštího roku.

Vstupenky pořídíte v obvyklých předprodejích jednotlivých klubů a lokálních sítích.

11. 11. VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ M-KLUB
12. 11. RYCHNOV NAD KNĚŽNOU DANCEPIVOVAR
18. 11. OPAVA MUSIC CLUB 13
19. 11. ZLÍN FÉNIX – MUSIC CLUB
16. 12. VRCHLABÍ ZACAPA BAR

www.zajedenprovaztour.cz

MIRAI BIO

Kapela Mirai se do povědomí posluchačů zapsala před rokem debutovým singlem „Dítě robotí“, po kterém přišela letní skladba „Souznění“ a průlomový hit „Cesta z města“ (na YouTube již přesáhl 1,3 milionu zhlédnutí). Následovala řada hudebních vystoupení a podzimní support skupiny Kryštof na vyprodaném halovém Srdcebeat tour. Nyní kapela posunula svoji laťku zase o kus výše a představila singl „Divadlo“, který je podle prvotních reakcí zatím jejich nejsilnějším, nejemotivnějším a nejvyzrálejším hudebním počinem. Skupina vydala na podzim loňského roku debutové EP a nyní pracuje na plnohodnotném albu, které by mělo vyjít ještě letos. Mezi skládáním stíhají kluci i aktivně vystupovat a jejich koncert obohacený o působivou bubenickou show by neměl chybět v line-upu žádného festivalu.

 

Mirai - Divadlo
http://miraimusic.cz/
https://www.facebook.com/kapelamirai/

NEBE BIO

Je to necelý rok, co sympatická poprocková pětice vtrhla do éteru se zbrusu novým designem a singlem Pláštěnky. Singl se zařadil po bok „již zavedených“ hitů jako Vteřina, Než se rozední či Padáky. Začátkem roku kapela přišla s druhým singlem z chystaného třetího alba, které vyjde letos na podzim. Novinka s názvem „Zkus na chvíli mi lhát“ rozhodně nepostrádá hitové ambice a opět potvrzuje, že dvojice Petr Harazin / Štěpán Petrů je po právu považována za velkou skladatelskou naději české hudební scény. Dva roky po sobě převzali cenu OSA pro Nejúspěšnější mladé autory v oblasti populární hudby. O kvalitě a oblíbenosti skladeb svědčí i pravidelná vystoupení na předních českých hudebních akcích a festivalech. Na jaře navíc spojili síly s Ewou Farnou a Support Lesbiens a odehráli několik společných koncertů po českých městech.

Nebe - Zkus na chvíli mi lhát