KAMILA NÝVLTOVÁ LOVILA V POUŠTI VELBLOUDY

KAMILA NÝVLTOVÁ LOVILA V POUŠTI VELBLOUDY

KAMILA NÝVLTOVÁ LOVILA V POUŠTI VELBLOUDY

Velmi netradiční a nezapomenutelný zážitek si přivezla z Egypta zpěvačka Kamila Nývltová. Při focení svého kalendáře v egyptské destinaci Marsa Alam musela nahánět v sexy oblečení a na podpatkách v poušti divoké velbloudy.

„Můj fotograf Petr Kozlík přišel s nápadem snímku s velbloudem. Produkce dostala za úkol zajistit na určitou hodinu v poušti velblouda. Vypadalo to nejdříve jednoduše, vždyť v Africe je velbloudů hodně a jsou všude třeba jako u nás koně, ale jednoduché to nakonec vůbec nebylo, byl to hotový boj, dokonce i o život,“ prozradila Kamila.
 

 
„Jak se ukázalo, nejdříve jsme museli kontaktovat egyptského manažera pouště, ten dal svolení a kontaktoval manažera velbloudů, který je zmapoval. Nakonec se vše podařilo a ráno v 6 hodin jsme vyrazili z hotelu. Já už namalovaná a obléknutá v letním outfitu. V malém džípu jsme přes hodinu cestovali do pouště, kde nás manažer velbloudů vysadil a ukázal prstem na divoké stádo. Nejdříve jsme si mysleli, že je to nějaká legrace, ale on se tvářil vážně: „Chtěli jste velblouda, tak tamhle ho máte a chyťte si ho.“
 
„Takže začal hon na nebohé zvíře, které vůbec netušilo, že z něj chceme udělat celebritu a s jasným nepochopením na nás nevraživě koukalo, vrčelo, prskalo a vydávalo další nevábné a nesouhlasné zvuky a neustále někam odbíhalo, div nás nepokopalo a nepokousalo. Velbloud je velmi rychlý a vytrvalý běžec, dokáže uběhnout až 175 km za 12 hodin. Chvilkami jsme už propadali panice. Já běhala ve svých jehlových podpatcích v rozlehlé poušti při 50 stupních za zvířetem, se štětcem a hřebenem za mnou běhali vizážista Sam Dolce a kadeřník Daniel Boček. Potom co jsme naběhali několik kilometrů a já myslela, že se na místě zhroutím, jsme uznali, že fotku do kalendáře máme a může se jet zpět na hotel. To se opravdu nedá vymyslet, to se prostě musí stát a zažít. Ale výsledek bude stát za to“, vzpomíná se smíchem zpěvačka.