Kam za nejlepšími želé bonbony? Přece do PEDRO prodejen!

Kam za nejlepšími želé bonbony? Přece do PEDRO prodejen!

Kam za nejlepšími želé bonbony? Přece do PEDRO prodejen!

Kam na ty nejlepší želé bonbony? Přeci do PEDRO prodejen!

Co je jeden z největších dětských snů? Přeci zavřít oči a ocitnout se v ráji bonbonů a sladkostí! Jen si to představte. Bonbóny jsou všude kolem vás. Stačí natáhnout ruku a vzít si třeba slaďounké citronové želé. A hned druhou a najít lahodný kolový pendrek nebo nostalgickou růžovou žvýkačku. A pak si nabrat kapsy plné těch nejlepších bonbonů, jaké jinde neseženete. A teď to největší překvapení – tohle není sen! Stačí zajet do některé z nových PEDRO prodejen a namixovat si přesně ty sladkosti, na které máte chuť.

 

První PEDRO prodejna byla otevřená vloni v létě v OC Letňany a mezi velkými i malými mlsaly má obrovský úspěch. Najdou zde totiž ten nejširší sortiment retro žvýkaček, bonbonů, pendreků a lízátek a také speciální koncept PEDRO MIX, kde si mohou z více než 50 různých druhů bonbonků na váhu namixovat svou vlastní kombinaci, která nejvíce uspokojí jejich chuťové pohárky, a to už od 10,90 Kč za 100 gramů bonbonů. Kromě toho zde na mlsné jazýčky čekají i klasická balení jak Pedro dobrůtek, tak dalších želatinových bonbonů jiných značek. A pro opravdové fandy jsou zde i dárková balení bonbonů nebo rodinná balení až po třech kilogramech lahodných dobrůtek. A to už je zásoba! V pražské prodejně také najdete speciální kolo štěstí, kde si všichni mohou při nákupu nad 100 Kč vytočit dáreček.

Na podobném principu fungují i v letošním roce nově otevřené prodejny – v Ostravě, Opavě, Olomouci. Na začátku května bude také otevřena brněnská PEDRO prodejna na Masarykově třídě a do konce roku je v plánu vybudovat další prodejny pod hlavičkou oblíbeného usměvavého kluka v širokém sombreru. Zvláštní specialitou jsou také firemní prodejny v Petřvaldě a Rohatci, kde zatím není klasický PEDRO MIX, ale zase nabízí ta největší balení pro celou rodinu.

 

A aby se všichni cítili v prodejnách dobře, interiér se nese v hravém duchu a rodičům připomene retro dobu 70. a 80. let. A třeba přijde i řeč na Pedra – jeho obrázek v prodejně také najdete a hned můžete vyprávět svým dětem o tom, co všechno se dalo s nostalgickou žvýkačkou zažít, třeba za zvuku praskání těch největších růžových bublin.

S výběrem těch nejlahodnějších dobrůtek v každém obchodě pomohou i milé zkušené prodavačky, které umí třeba připravit krásné dárkové balíčky na míru nebo třeba speciální akce. Vyzkoušejte a uvidíte, že se budete do PEDRO prodejen pravidelně vracet!

Přehled PEDRO prodejen

PEDRO prodejna Brno – Masarykova třída 34/2, Brno – město
PEDRO prodejna Olomouc – Ostružnická 338/32, 772 01 Olomouc
PEDRO prodejna Opava – Pekařská 7, 746 01 Opava
PEDRO prodejna Ostrava – Smetanovo nám. 1, 702 00 Ostrava
PEDRO prodejna Praha – OC Letňany Praha, Veselká 663, 199 00 Praha 9
Firemní prodejna Petřvald – Rychvaldská 360, 735 41 Petřvald
Firemní prodejna Rohatec – Vítězná 200/6, 696 01 Rohatec