Kabelky z přírodních materiálů jsou must-have léta!

Kabelky z přírodních materiálů jsou must-have léta!

Kabelky z přírodních materiálů jsou must-have léta!

Buďte stylová a osvěžte svůj letní outfit poutavým designovým modelem!

Objevte novinky z kolekce Deichmann a udělejte si radost novou letní kabelkou! Z módních slaměných či ratanových modelů si zajisté vyberete! K nejoblíbenějším typům patří kulaté nebo hranaté crossbody kabelky, do kterých hravě ukryjete všechny denní nezbytnosti.


V kolekci najdete i exkluzivní modely, které jsou vyráběny ručně mistry uměleckých řemesel ve Vietnamu. Každý kousek je tedy originál z lokálních přírodních materiálů.

Kromě klasických malých kabelek se nosí také roztomilé slaměné batůžky nebo prostorné tašky přes rameno. 
Líbí se vám tento styl a přemýšlíte, jak kabelky z přírodních materiálů nosit? Kufříkové a kulaté crossbody modely se perfektně hodí k romantickým či rozevlátým bohémským šatům, halenkám a topům. Nejlépe vyniknou v kontrastu se světlými barvami, denimem a letními vzory, jako například s proužky, květovanými nebo módními zvířecími motivy. Nebojte se je vzít ani do kanceláře! Okořeňte svůj letní business outfit přírodní kabelkou, která vám dodá šmrnc!


Slaměné batůžky a větší tašky jsou perfektní variantou na volný čas. Hodí se na procházku do města, na piknik, na nákup nebo na dovolenou.

Máte už svou favoritku?

Dovoluji si vám zaslat ukázku slaměných a ratanových kabelek z aktuální kolekce značky Deichmann.